Після негоди нові дороги у Запоріжжі розвалились на шматки (фото)

26.07.2018 г. в 12:40, glavcom

Дороги лише нещодавно ремонтували .

Деякі запорізькі дороги не пережили вчорашньої грози.В центрі Запоріжжя потріскалася дорога на вулиці Фортечній, на якій лише кілька днів тому поклали асфальт. Фотографії розмістив на своїй сторінці в соцмережі журналіст Богдан Василенко.

Напередодні закінчився ремонт цієї дороги. Районна адміністрація дякувала компанії «Онур Коонструкціон Інтернешнл» за виконану роботи, проте вчора ця дорога пішла хвилями і потріскалася після зливи.

Крім того, ще одна дорога на вулиці Яценка після дощу розвалилась. Дорогу між будинками №12 і №16 по вулиці Яценко зробили нещодавно. Однак, вона зруйнувалася після зливи.

загрузка...
Еще одна новость

Автопроизводителей уличили в новых трюках при тестировании машин

26.07.2018 г. в 12:40, avtoblog

Некоторые из производителей намеренно преувеличивали количество выхлопных газов во время тестирования автомобилей, чтобы установить более высокий базовый уровень к 2020 году. К такому выводу пришел Исследовательский центр Еврокомиссии (ЕК). Там утверждают, что в среднем результаты тестов автопроизводителей на показатель выбросов вредных веществ…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У МВС знайшли джерело буму нерозмитнених авто (Відео)

26.07.2018 г. в 12:40, autocentre

Нерозмитнені автомобілі в Україні стали масово з’являтися з початком війни на Донбасі. Про це в інтерв’ю телеканалу Прямий заявив директор Департаменту з комунікацій МВС Артем Шевченко. Як зазначає чиновник, спочатку, навесні-влітку 2014 року, авто з Європи завозили волонтери для потреб військових, які були раді будь-якому транспорту, і митниця…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть