Подорожчав автомобільний газ

27.07.2018 г. в 11:12, gazeta.ua

В Україні зросла ціна на автогаз. Мережі автозаправних станцій підняли її на 7–30 коп. У середньому коштує 14,07 грн/л. Паливо імпортують із РФ та Білорусі.

— Автогаз подорожчав через те, що Росія підвищила ціну. У першому півріччі на українському ринку було понад 40 відсотків російського газу, — каже аналітик "Консалтингової групи А-95" Артем Куюн. — Ціну кілька тижнів коригуватимуть. Різкого стрибка не буде. Суттєві зміни можуть статися лише при перебоях із постачанням чи дефіциті на ринку.

Інший важливий фактор — ціна на газ в Європі та Середземномор'ї. Вартість бареля нафти знизилася до 72 доларів. Це стримує український ринок від різкого подорожчання автомобільного газу.

Різноспрямована динаміка цін в Росії та Європі зробила вигідними постачання автогазу морем і через західний кордон. Ближче до серпня в Україні вичерпають наявні запаси більш дорогого палива. Тому почнуть активніше використовувати альтернативні джерела поставок.

загрузка...
Еще одна новость

Самые современные технологии: как в мире ремонтируют дороги. Видео

27.07.2018 г. в 11:12, profidom.com.ua

В 21-м веке ремонт дорог не представляет особых сложностей нигде, ни в одной развитой стране мира. Только почему-то у нас эта простая операция превращается с многолетнее издевательство над автомобилистами. А, ведь, созданы супертехнологии ремонта дорог

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобильная война откладывается

27.07.2018 г. в 11:12, autonews.ua

Президент США Дональд Трамп согласился воздержаться от введения пошлин на автомобили из Европы, пока ведутся переговоры о новом торговом договоре с Евросоюзом. Это один из главных итогов состоявшейся вчера встречи Трампа с главой Еврокомиссии Жан-Клодом Юнкером. Политики договорились также, что США и Евросоюз постараются снять торговые барьеры и…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть