Кожен третій порушник ПДР, якого зупинили, пропонує патрульним хабар

27.07.2018 г. в 20:27, vgolos.com.ua

В Україні кожен третій порушник ПДР, якого зупинили поліцейські, пропонує патрульним хабар. У нас народ каже, що потрібно щось змінювати, а сам пропонує хабар.

Про це у коментарі «Вголосу» розповів голова ГО «Національна платформа безпеки руху» Олексій Павловський, враховуючи власну практику та слова патрульних.

Також, за його словами, в Україні немає покарання за перевищення швидкості. Через це й стається так багато ДТП на дорогах.

«Коли введуть фото-, відео фіксацію, тоді водії зрозуміють: порушуватимуть – платитимуть великі штрафи. І це буде стимулюючим фактором, який їх зупинятиме. Зараз водії розуміють: їх ніхто не покарає, перевищують швидкість, і ми бачимо наслідки», - додав активіст.

загрузка...
Еще одна новость

Не довчилися. Чому патрульна поліція здає “пріуси” на металобрухт

27.07.2018 г. в 20:27, nv.ua

Кожна п'ята автівка з наявних у патрульної поліції у неробочому стані, свідчить звіт Розрахункової палати України. Про це – у сюжеті Радіо НВ. У документі Результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності підрозділів, установ та закладів Нацполіції зазначається, що кількість поліцейських патрулів…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні немає організації, яка б відповідала за те, що відбувається на дорогах, - автоюрист

27.07.2018 г. в 20:27, vgolos.com.ua

В Україні немає організації, яка б відповідала за те, що відбувається на дорогах. Якщо раніше була ДАІ, яка за це відповідала, то зараз Нацполіція та патрульна поліція за це не відповідає. Перш за все на когось треба покласти відповідальність: хто повинен реально працювати над безпекою дорожнього руху. Про це у коментарі «Вголосу» розповів автоюрист…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть