Дешеве розмитнення вилізе боком для «євроблях»

28.07.2018 г. в 18:37, yb.in.ua

В Україні процедура розмитнення автомобілів стане дешевшою, але це спровокує деякі «підводні камені» для самих «євробляхерів».

Власникам іномарок, які виявлять бажання провезти через кордон автомобіль і зареєструвати його в Україні, не доведеться дорого платити за послугу. Останнім часом уряд України вибрав кілька рішень щодо положення «євроблях», але підсумок цього всього став очевидним тільки зараз.

Процедура розмитнення автомобілів з-за кордону значно подешевшає обіцяного тарифу, але власників знову очікують деякі проблеми і про це не стали мовчати експерти.

Для вдалого завершення оформлення закордонного транспорту від власника потрібно надати юридичну особу, або компанію, яка саме займається ввезенням транспорту в Україні, щоб керівник або представник даного підприємства міг зняти автомобіль з обліку в тій країні, де він спочатку поставлений. Це буде досить складно зробити тим власникам, які оформили на «уявну» компанію транспорт.

Також складе проблему і проходження техогляду таким транспортом і страховки, адже ці документи не мають юридичної сили в Україні. А власнику доведеться поновлять їх в державі, де авто офіційно зареєстровано.

загрузка...
Еще одна новость

Маршрутки перевіряють, а нелегали… їздять

28.07.2018 г. в 18:37, www.golos.com.ua

Після ДТП з масовою загибеллю людей, що стались останніми днями на дорогах країни, запустили тотальні перевірки в усіх регіонах. Виявлені в перші дні і навіть години таких перевірок порушення просто вражають своєю кількістю і типовістю. Вже складено сотні протоколів, накладено штрафи… Але чи насправді ця кампанія наведе лад на дорогах? Чи стануть рейсові…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водители всей страны объявили бойкот Tesla

28.07.2018 г. в 18:37, autonews.ua

Норвежцы, купившие американские электромобили Tesla, не довольны, что у них нет надлежащего сервисного обслуживания. Илон Маск, глава Tesla, считает, что этого не должно быть. Больше всего американских электромобилей Tesla в пересчете на душу населения в Европе продается в Норвегии. Норвежцы в этом отношении лидируют на Старом Континенте. Однако,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть