“Справжня ганьба”: в соцмережах поширюють відео з лінії виробництва Tesla

29.07.2018 г. в 21:20, 24tv.ua

У соцмережах поширюють відео, на якому показаний один із цехів, на якому відбувається збір автомобілів Tesla. Побачине відверто дивує і навіть шокує користувачів.

Адже Tesla асоціюється із інноваційними технологіями. Та як свідчить відео автомобілі збирають вручну на конвеєрі, а корпуси машин для старту робіт піднімають автонавантажувачем. При цьому, кожен корпус проїжджає понад 1300 метрів через погано організовану логістику. При цьому в іншій частині бачимо купу сміття зі складальних компонентів і матеріалів.

Котистувач, що зняв це відео, називає таку ситуацію “справжньою ганьбою” і “кам’яним віком виробництва”.

Ситуація у цеху Tesla: відео

Як пише Business Insider, така ситуація може бути пов’язана зі скрутним фінансовим становищем Tesla.

На відео відреагував і керівник компанії Ілон Маск. Він пояснив, що нова складальна лінія показує кращу якість, ніж традиційні рішення.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине появилась первая платная дорога

29.07.2018 г. в 21:20, golos.ua

Харьковчане возмущены тем, что за проезд по улице Рождественской через Центральный рынок с них требуют деньги. Об этом сообщает житель Харькова в Facebook. «Ехал вчера с площади Конституции на Алексеевку. Решил объехать перекрытый участок Клочковской через БлагБаз.Таких умных оказалось много, пробка в километр. Вспоминаю про дорогу через рынок…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водители отказываются от всяческих благ в пользу автомобилей

29.07.2018 г. в 21:20, ru.tsn.ua

Новые сервисы такси, проката и каршеринга пока не показали должной эффективности. В Германии провели исследование о готовности автомобилистов пользоваться новыми предложениями в сфере перемещений по городу в виде проката велосипедов и каршеринга. Оказалось, что 82% немцев пока не готовы отказываться от своего привычного средства передвижения.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть