Уряд оголосив війну старим маршруткам

30.07.2018 г. в 10:42, panorama.cn.ua

Держава посилює контроль за ринком автобусних пасажирських перевезень, зокрема вилучатиме старі й непридатні для транспортування людей автобуси.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Голова відомства Володимир Омелян провів нараду з представниками автомобільної галузі та керівниками компаній-перевізників. Там він заявив, що більшість автобусних перевезень в Україні здійснюється в небезпечних для пасажирів умовах.

«Середній вік маршруток – понад 10 років, автобусів середньої та великої пасажиромісткості – більше 20 років. Частина автобусів, які називаються маршрутками, переобладнані з вантажних транспортних засобів. Часто такі транспортні засоби не відповідають ані вимогам безпеки, ані вимогам комфорту», – наголосив міністр.

Він повідомив, що з 1 січня 2019 року маршрутки, переобладнані з вантажних авто на пасажирські, будуть евакуйовуватися на штрафні майданчики та відправлятися на металобрухт.

«Закликаю всіх перевізників уже зараз працювати над оновленням парку», – заявив Володимир Омелян.

Очільник міністерства також зазначив, що Укртрансбезпека разом із поліцією посилять контроль за ринком, зокрема з метою боротьби з нелегальними перевізниками.

Минулого тижня сталися дві масштабні автомобільні аварії за участі маршрутних таксі в Житомирській та Миколаївській областях. На Житомирщині загинуло 10 людей, на Миколаївщині – 5, загалом 22 травмованих. Після цих жахливих ДТП Міністерство внутрішніх справ зібрало термінову нараду для обговорення посилення заходів безпеки на дорогах.

Тим часом в уряді підготували проект постанови про посилення контролю швидкості на дорогах країни

загрузка...
Еще одна новость

Від покарання не втекти: поліція оснащується «супер-радарами»

30.07.2018 г. в 10:42, mmr.net.ua

Молдовський національний Інспекторат патрулювання (колишня Дорожня поліція) придбав 7 нових радарів, здатних реєструвати порушення правил дорожнього руху в будь-який час доби і в будь-яку погоду, у тому числі і в туман. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові. Як поінформували в Інспектораті патрулювання, нові сучасні радари…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобили каких марок самые надежные

30.07.2018 г. в 10:42, autodriving.net

Американское агентство J.D.Power подготовило новый рейтинг удовлетворенности владельцами своими авто. На этот раз борьба за лидерство была особенно упорной – разница между первым и вторым местом составила всего 1 балл. В опросе приняли участие 68 тысяч владельцев новых авто, после минимум трехмесячной эксплуатации, которые ответили на 77 вопросов.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть