Водії зіткнулися з аферою державного масштабу

30.07.2018 г. в 20:29, svidok.online

В Україні практично кожен автолюбитель може стати жертвою хитрої афери, яка, втім, відома вже давно. Справа в тому, що останнім часом почастішали випадки продажу вживаних автомобілів-близнюків, пише autonews.ua.

Автомобілі-близнюки з’являються в нашій країні найчастіше з Європи. Зловмисники купують, наприклад, в Польщі або Німеччині недорогу машину, переганяють її в Україну, де перебивають номери і «оформлюють» документи. Природно, документи фальсифіковані. Таким чином «народжується» автомобіль-близнюк, який зовні абсолютно не можна відрізнити від оригіналу.

“Щасливий” власник автомобіля-близнюка їздить українськими дорогами, не підозрюючи, що скоро його безтурботне життя закінчиться. Воно закінчується тоді, коли співробітники правоохоронних органів під час перевірки помітять помилки в документах. Щодня в нашій країні виявляють кілька десятків таких машин-близнюків.

Тому ми рекомендуємо тим, хто хоче купити старий автомобіль, бути дуже уважними. Вас має насторожити той факт, що машина стоїть дуже дешево. Чому? Дізнайтеся це у продавця, і не забудьте завжди критично ставитися до отриманої інформації.

загрузка...
Еще одна новость

Гройсман пригрозил нарушителям ПДД жесткими наказаниями

30.07.2018 г. в 20:29, avtoblog.ua

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил, что реальными шагами к улучшению безопасности на дорогах станет: неукоснительное соблюдение правил и скоростных режимов и жесткое наказание за нарушения ПДД. И он лично будет требовать осуществления этих шагов от своих ведомств. На совещании правительства, которое было посвящено проблеме ухудшения…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В сети похвастались "бешеным трафиком" на "Крымском мосту" (ФОТО)

30.07.2018 г. в 20:29, sobytiya

Накануне крымский блогер с ником RoksolanaTodayКрым опубликовала в "Твиттере" фото, на которых представлено, что, несмотря на разгар сезона, так называемый "Крымский мост" фактически пустует. "Вру! Накануне августа трафик бешеный‏", – комментирует фото блогер. "Ждем момента, когда примут закон, что фотки с моста – это один из видов экстремизма",…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть