У водіїв силою відберуть старі автомобілі

31.07.2018 г. в 11:14, avtoblog.ua

В Ізраїлі стартує програма утилізації старих автомобілів і мікроавтобусів. Ізраїльський уряд не шкодує грошей, щоб знизити кількість ДТП на дорогах.

Ізраїльтяни, які побажали позбутися своїх старих автомобілів і вантажівок, отримають грошову компенсацію від держави. Ці гроші вони зможуть направити, наприклад, на покупку нових машин.

Зокрема, власникам легкових автомобілів, вироблених в 2001-2005 роках, заплатять по 22 000 шекелів. Це дуже пристойна сума. У перерахунку на долар – 6 тисяч. Фактично, це половина вартості нового хорошого автомобіля.

Не залишаться у програші і власники мікроавтобусів. Їм держава виплатить по 5 000 шекелів (за автомобілі, випущені до 2000 року), або по 8 000 шекелів (за автомобілі, вироблені в 2001-2005 роках).

У число автотранспорту, що підлягає утилізації в Ізраїлі, увійдуть і великотоннажні вантажівки. Їх власникам заплатять від 11 000 до 22 000 шекелів, в залежності від року випуску машини.

загрузка...
Еще одна новость

"Бляхи" в ЕС: сколько платят европейцы за растаможку авто

31.07.2018 г. в 11:14, newsoboz.org

В Украине осенью народные депутаты рассмотрят законопроекты о растаможке ввозимых автомобилей на европейской регистрации. И пока законопроекты дорабатываются, узнайте, сколько стоит растаможить авто на еврономерах в странах Евросоюза. Сколько же на самом деле стоит растаможка в европейских странах и какие пошлины нужно уплатить, чтобы получить государственный…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Людям у візках дозволили їздити проїжджою частиною

31.07.2018 г. в 11:14, gazeta.ua

Людей на візках визнали учасниками дорожнього руху. Ввели поняття "крісло колісне", замість "інвалідний візок". Відповідну постанову прийняв Кабмін. "Раніше люди, які рухалися у візках, не мали спеціального статусу. Їх прирівнювали до пішоходів. Рішення уряду виправляє недоліки в правилах дорожнього руху, наближає їх до європейських норм", - каже…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть