«КрАЗ» показав величезний автокран (ФОТО)

01.08.2018 г. в 09:06, mashyna.com.ua

На адресу Полтавського ГЗК із Кременчуцького автозаводу сьогодні відправлено 25-тонний автокран КС-55713. Перший з двох, замовлених цим постійним клієнтом, давнім стратегічним партнером «КрАЗу», вже невдовзі приступить до виконання поточних завдань комбінату.

Базове шасі, на яке змонтоване кранове устаткування, – серійний капотник КрАЗ-65053 колісної формули 6х4. Кабіна стандартна, тримісна, із пасками безпеки водія та пасажирів. Для комфортної роботи в ній встановлено кондиціонер. Двигун – 375 к.с. Євро-5, рядний із турбонаддувом. КЗП – механічна, гальмівна система – з АБС.

Кранова надбудова КС-55713 обладнана чотирисекційною телескопічною стрілою максимальним вантажним моментом 80 т.м. Довжина стріли до 30 м, аналогічна й висота підйому крюка, максимальний робочий виліт – 27 м, зона роботи -3600.

Для безпечної роботи кранівника автомобільний кран, серед іншого, обладнаний обмежувачем вантажопідйомності, реєстратором робочих параметрів (“чорним ящиком”), пристроєм захисту від небезпечної напруги; пристроєм безпеки ОНК-160С, кінцевими вимикачами робочих рухів механізмів.

Споживачі відмічають переваги автокранів на шасі КрАЗ перед аналогами: високу несучу спроможність, надзвичайну прохідність, стійкість, економічність, простоту і надійність конструкції, велику вантажопідйомність. А традиційне капотне компонування КрАЗів полегшує доступ до обслуговування двигуна при складеній та опущеній у транспортне положення стрілі, дозволяє простіше і надійніше закріплювати гак в передній частині автомобіля. При технічному обслуговуванні двигуна не потрібне відведення стріли крана в бік, що, на відміну від безкапотних аналогів, надає додаткові зручності водієві.

Друга одиниця замовлення ПГЗК – аналогічна кранова установка, відправиться до гірників Горішніх Плавнів вже у кінці наступного місяця.

загрузка...
Еще одна новость

«Евробляхи» и смертность на дорогах: почему водители пренебрегают ПДД

01.08.2018 г. в 09:06, ru.slovoidilo.ua

В воскресенье, 29 июля, на проспекте Палладина в Киеве состоялось очередное ДТП, на этот раз с участием авто на европейской регистрации. У всех задержанных молодых людей были признаки алкогольного опьянения. Всего за полгода в Украине произошло 68,8 тысячи дорожно-транспортных происшествий, в результате которых погибли 1 тысяча 237 человек (в среднем…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні впроваджують нові автомобільні номери: зразки

01.08.2018 г. в 09:06, www.autoconsulting.com.ua

В Україні почали впроваджувати нові серії автомобільних знаків. Про це повідомляє Аutoconsulting. У 2004 році коди регіонів були розподілені виключно з використанням літер, що збігаються в латинському і в українському алфавітах, починаючи з Києва: АА, АВ, АС і т.д., в інтервалах АА-АХ, ВА-ВО, ВТ-ВХ, СА -СВ, СЕ-СН. На вулицях Києва можна…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть