Всім по «євроблясі»: як Україна стимулюватиме купувати старі авто

01.08.2018 г. в 14:24, zib.com.ua

Фактично кожен другий автомобіль, що ввозився торік до України, не був новим. Але ж за них до бюджету сплачувалися податки. Тому нардепи пропонують і надалі стимулювати розвиток в Україні ринку вживаних транспортних засобів.

Логіка цілком зрозуміла: рівень доходів громадян упав настільки, що ввезти нове авто для переважної більшості — нереально. Разом з тим в Європі є чимало охочих позбутися старого й купити новий засіб пересування. Й українці допоможуть їм тим, що заберуть із європейських доріг ці якісні (у минулому) автомобілі.

Згідно з проектом «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (№9004) пропонується продовжити дію знижених ставок акцизного податку на вживані машини ще на 3 роки. Адже попереднє стимулювання у вигляді зниження ставок акцизного збору, що діє з 1.08.2016, завершиться наприкінці року.

Як зазначають автори документа, за 10 місяців 2017 року з 123 тис. імпортованих автомобілів 56 тис. — уживані. При цьому за них сплачено 4,3 млрд грн. митних зборів.

Аби українці не завозили брухт, планується, що пільгові ставки не поширюватимуться на легковики, вироблені до 1.01.2013.

загрузка...
Еще одна новость

Лимит на паркинг: дело может дойти до суда

01.08.2018 г. в 14:24, autonews.ua

Вступивший с начала июля запрет на парковку свыше 25 часов в Дании, вызвал озабоченность со стороны Европейской комиссии. Применяемый запрет побуждает водителей дальнобойщиков проводить свой еженедельный 45-часовой отдых вдоль дорог, что в конечном итоге может отразится на безопасности дорожного движения. По мнению Европейской комиссии – это политика,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Перший пішов: на автодорозі вкладають стартовий шар цементогрунту

01.08.2018 г. в 14:24, kg.ua

Відсьогодні розпочали працювати укладальники та котки. На автомобільній дорозі Н-31 Дніпро - Решетилівка влаштували перший шар цементогрунту. Про це повідомили на сторінці у Фейсбук Служби автодоріг у Полтавській області. Відсьогодні розпочали працювати укладальники та котки. «Шар за шаром будемо формувати дорожній одяг нашої бетонки. Хід…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть