Українці отримають нові автономери: що потрібно знати

01.08.2018 г. в 15:26, znaj

У вівторок, 31 липня, з'ясувалося, що в Україні почали з'являтися нові серії автомобільних знаків. Так, в Києві вже деякий час існує маловідома серія номерних знаків КА. Тепер аналогічні нові серії з'явилися і для інших регіонах України.

Уточнимо, що з 2004 року коди регіонів були розподілені виключно з використанням літер, що збігаються в латинському і українському алфавітах, починаючи з Києва: АА, АВ, АС і т. д., в інтервалах АА — АХ, ВА — ВО, ВТ — ВХ, СА — СВ, СЕ з СН.

При цьому в 2013 році прийнято зміни до ДСТУ 4278: 2004, згідно з якими список кодів регіонів доповнено серіями в інтервалах НА — НХ, ІА — ІВ, КА — КХ, за винятком серій НР і ІС, які не мали аналогів у кодуванні зразку 2004 року.

загрузка...
Еще одна новость

Рейтинг надежности: самые выносливые авто в мире. Фото

01.08.2018 г. в 15:26, novate

Пять некрасивых, но супервыносливых автомобилей. Красота занимает большое место в жизни каждого человека. Все мы любим красивые вещи и закономерно хотим, чтобы вокруг нас были исключительно такие. Особенно, когда речь заходит об автомобилях. Сегодня посмотрим на пятерку авто, которые не могут похвастаться внешней красотой, зато имеют огромное…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Всім по «євроблясі»: як Україна стимулюватиме купувати старі авто

01.08.2018 г. в 15:26, zib.com.ua

Фактично кожен другий автомобіль, що ввозився торік до України, не був новим. Але ж за них до бюджету сплачувалися податки. Тому нардепи пропонують і надалі стимулювати розвиток в Україні ринку вживаних транспортних засобів. Логіка цілком зрозуміла: рівень доходів громадян упав настільки, що ввезти нове авто для переважної більшості — нереально.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть