Автокрадії згадали три старі методи крадіжки авто

02.08.2018 г. в 10:10, auto.24tv.ua

Від нього не допоможе більшість сигналізацій.

В Україні знову набуває популярності старий метод крадіжки автомобіля, від якого не допомагають найсучасніші охоронні системи. Головна мета крадія – виманити водія з автомобіля так, щоб він залишив ключі в замку запалювання. Для цього є кілька хитрощів:

1. Листок паперу

Зловмисники кріплять листок паперу на задньому склі автомобіля. Водій спочатку не помічає його, а коли вже завів машину, вирішує прибрати його. Для цього він виходить з авто та починає його обходити. Людина, котра “випадково” опиняється біля водійських дверей, швидко сідає в машину та їде. Автовласник не встигає навіть вчепитися за бампер своєї машини.

2. Консервна банка

Бляшанку прикріплюють на мотузку за бампер чи вихлопну трубу. Поки машина стоїть, її не видно – банку ховають під машину. Однак як тільки авто рушає, чути дивний звук. Водій вже через кілька метрів після початку руху виходить з машини, щоб перевірити причину звуку. Тоді зловмисник швидко сідає за кермо і втікає.

3. Нахабний хлопчик

Метод діє на автовласників, які їздять по місту з відчиненими вікнами. На світлофорі до машини підбігає хлопець та плює в вікно. Обурений такою витівкою, автовласник вискакує з машини, а ключі витягнути забуває. Хлопець біжить подалі (деколи на нього чекає інша машина), а тим часом в салон сідає зловмисник. Як тільки загоряється зелене світло, він тікає. Метод діє на не дуже завантажених перехрестях.

Описані методи не діють, якщо в автомобілі використовується безключовий доступ. Адже якщо система з такою охоронною системою не ідентифікує ключ, вона не глушить автомобіль. Однак якщо мотор вимкнуть, завести його знову буде проблематично.

Щоб не стати жертвою таких хитрощів автокрадіїв, запам’ятайте головне правило: ніколи не залишайте свій автомобіль з ключами у замку запалювання! Завжди забирайте їх та зачиняйте машину, навіть якщо плануєте вийти ненадовго чи недалеко. Пам’ятайте: крадії шукають момент, щоб ви втратили пильність!

загрузка...
Еще одна новость

Як будують дороги в Німеччині

02.08.2018 г. в 10:10, mashyna.com.ua

Німецькі шляховики за 12-годинну зміну будують майже один кілометр нової дороги. Так, це реально! Будівництво доріг в Німеччині кардинально відрізняється від того, як це роблять у нас. Дорога складається з безлічі шарів – після вирівнювання ґрунту укладається спеціальний матеріал, на зразок геотекстилю. Після цього шляховики вкладають кілька…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вот почему важно убеждаться в надежности закрепления груза

02.08.2018 г. в 10:10, avtoblog.ua

С кузова грузовика вылетел незакрепленный предмет и разбил лобовое стекло встречного автомобиля. Как пишет автор видео, ЧП произошло в Казахстане в городе Алматы. По словам автора, с кузова встречного грузовика вылетел кусок о борта и врезался в лобовое стекло со стороны пассажира. Лишь чудо помогло избежать трагедии.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть