Чиновник розповів про подальшу долю конфіскованих авто на єврономерах

03.08.2018 г. в 15:22, 112

Конфісковані автомобілі на єврономерах виставляються на торги, але якщо їх не продали за три сесії, то віддають безкоштовно установам, які за законом мають на це право.

Про це повідомив генеральний директор електронного майданчика СЕТАМ Віктор Вишньов.

Митниця затримує їх за порушення, потім йде до суду, який виносить рішення про конфіскацію автомобіля на користь держави. Після цього авто потрапляє до нас на торги. Поки в судах йдуть тільки поодинокі процеси щодо автомобілів, які порушили митний режим. У нас є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власнику. У всіх областях України створені комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служби.

Чиновник розповів, що право на безкоштовне отримання конфіскованих авто мають медичні, соціальні установи, військові частини, установи пенітенціарної системи, дитячі будинки сімейного типу, благодійні фонди, державні органи.

Безумовно, комісії частіше віддають пріоритет військовим. Наші військові часто відчувають брак транспортних засобів. Часто техніки потребують військові частини, які знаходяться «на передку», у районі активних бойових дій, причому військові беруть автомобілі в будь-якому стані, самі їх ремонтують.

загрузка...
Еще одна новость

Киян обурила технологія ремонту дороги на Хрещатику

03.08.2018 г. в 15:22, zik.ua

Ремонт дороги на Хрещатику за допомогою «асфальтної крихти» обурив соцмережі. Фото з місця проведення робіт опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст Анатолій Яворський, – передає Апостроф. «Скільки ще триватиме цей ідіотизм? Київ. Хрещатик. Прямо зараз ремонтують дорогу. Якщо це можна назвати ремонтом. Насипають крихту, змітають її…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні перекрили дорогу державного значення (ВІДЕО)

03.08.2018 г. в 15:22, www.5.ua

30 км дороги через дамбу Дніпра торік закрили на ремонт. Увесь автопотік на Київ рушив через Канів та Мошни, зруйнувавши центральну вулицю села, пише 5 канал. Дорогу державного значення перекрили люди у Мошнах на Черкащині. На три години зупинили рух на трасі Канів – Чигирин – Кременчук. Пікетувальники вимагають відремонтувати центральну дорогу…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть