Кримський міст відділяється від Криму

03.08.2018 г. в 16:26, vlasti

Міст не витримує автомобільного навантаження, хитається і трясеться. За словами експертів, ситуацію погіршує і сейсмологічна ситуація в регіоні.

Після відкриття Кримського моста серед різних експертів почалися масштабні дискусії. Одні виступають «за», інші виступають «проти». Осторонь не залишилися і звичайні громадяни. Нещодавно хтось із жителів Криму сфотографував красивий кадр: над Кримським мостом вдарила подвійна блискавка.

Здавалося б, це красиве і унікальне природне явище, однак стало причиною справжніх баталій. Справа в тому, що величезна частина людей не вірить в безпеку Кримського моста. Такої ж думки і цілий ряд фахівців. Якщо говорити об’єктивно, то міст може не витримати негоду, сильний вітер і шторм.

Жителі Криму вже розповіли, що міст буквально тріщить по швах. Говорячи про його реальний стан, вони відзначили, міст не витримує ваги машин, які по ньому проїжджають.

На опублікованих відеозаписах видно, що на в’їзді до Керчі на вулиці Чкалова Кримський міст буквально відходить від територій півострова.

На тлі цього місцеві жителі діляться своїми враженнями після поїздки по Кримському мосту. За словами людей і їх публікацій в Twitter, весь міст трясеться і колишеться. Люди переживають, що він не витримає шторму і просто завалиться. Більшість коментарів були саме такого характеру.

Здавалося б, елементарно об’єднати Кримський півострів з курортами Сочі, але чомусь при СРСР такого указу ніхто не давав. Тоді вчені і уряд знав, що міст рано чи пізно зруйнується.

До негативного і руйнівного впливу погоди і сейсмологічної ситуації додається і міграція льоду в протоці.

Як би там не було, якщо Кримський міст все ж впаде, то це завдасть непоправної шкоди екології і принесе десятки жертв.

загрузка...
Еще одна новость

Легендарне авто продають за 5 мільйонів доларів, - фото

03.08.2018 г. в 16:26, auto.24tv.ua

Mercedes-AMG CLK GTR був розроблений спеціально для участі в Чемпіонаті FIA GT. Це один з усього 25 збудованих автомобілів. Стан машини – ідеальний. Ціна, як для такої машини, досить помірна. За умовами участі у Чемпіонаті FIA GT, автовиробник має збудувати і продати 25 дорожніх версій машин, що прийматимуть участь у перегонах. Більшість виробників…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чиновник розповів про подальшу долю конфіскованих авто на єврономерах

03.08.2018 г. в 16:26, 112

Конфісковані автомобілі на єврономерах виставляються на торги, але якщо їх не продали за три сесії, то віддають безкоштовно установам, які за законом мають на це право. Про це повідомив генеральний директор електронного майданчика СЕТАМ Віктор Вишньов. Митниця затримує їх за порушення, потім йде до суду, який виносить рішення про конфіскацію…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть