Чи може пляшка з водою стати причиною загорання автомобіля

03.08.2018 г. в 16:58, https://auto.24tv.ua/chy_mozhe_pliashka_z_vodoiu_staty_prychynoiu_zahorannia_avtomobilia_n6068

Пластикова пляшка з водою, яку залишили в автомобілі, може стати причиною загоряння.

Пляшка може спрацювати як лінза й розплавити обивку автомобіля, якщо на неї під певним кутом падатиме сонячне проміння. Один з користувачів Ютубу показав, як через пляшку пропалилось сидіння його авто.

Ще одна причина, щоб не залишати платикові пляшки в авто – шкідливі випаровування. Нагріта пляшка може віддавати в воду такі речовини, як бісфенол та параксилол, а це не що інше, як канцерогенний бензол – отрута для людини.

Так що пити воду з пляшки, яка простояла в салоні на сонці, не варто. Як мінімум, така вода буде подразнювати шлунково-кишковий тракт. А може викликати і гірші ускладнення.

загрузка...
Еще одна новость

Кримський міст відділяється від Криму

03.08.2018 г. в 16:58, vlasti

Міст не витримує автомобільного навантаження, хитається і трясеться. За словами експертів, ситуацію погіршує і сейсмологічна ситуація в регіоні. Після відкриття Кримського моста серед різних експертів почалися масштабні дискусії. Одні виступають «за», інші виступають «проти». Осторонь не залишилися і звичайні громадяни. Нещодавно хтось із жителів…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Легендарне авто продають за 5 мільйонів доларів, - фото

03.08.2018 г. в 16:58, auto.24tv.ua

Mercedes-AMG CLK GTR був розроблений спеціально для участі в Чемпіонаті FIA GT. Це один з усього 25 збудованих автомобілів. Стан машини – ідеальний. Ціна, як для такої машини, досить помірна. За умовами участі у Чемпіонаті FIA GT, автовиробник має збудувати і продати 25 дорожніх версій машин, що прийматимуть участь у перегонах. Більшість виробників…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть