Автошахраї почали працювати за новою схемою

05.08.2018 г. в 19:28, mashyna

Україною прокотилася хвиля шахрайських продажів автомобілів. Одні і ті ж ділки промишляють під виглядом десятка різних компаній, що займаються продажем б / у автомобілів в декількох українських містах. На гачок зловмисників потрапило вже близько 100 чоловік. І розлучаються люди з вельми кругленькими сумами – від 50 до 250 тис. грн.

Шахраї вже засвітилися в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Черкасах та інших містах. В інтернеті навіть створюють цілі форуми з потерпілими від рук нечесних продавців. Жертв заманюють оголошеннями з низькою ціною, а потім залишають і без грошей, і без машини. Причому, договір прописується так, що навіть через суд у людей виходить далеко не завжди повернути свої «кровні».

«Зараз планується відкриття ще однієї такої компанії, оголосили про набір персоналу. Вже подано ряд заяв від постраждалих з ініціювання кримінальних справ. Але рішення тільки по першій інстанції можна чекати від кількох місяців до кількох років, залежно від завантаженості конкретних судів», – розповів адвокат, керуючий партнер ЮК« Альянс правових сил »Віталій Собкович.

загрузка...
Еще одна новость

Покупці вживаних авто зіткнулися з аферою державного масштабу

05.08.2018 г. в 19:28, mmr

В Україні практично кожен автолюбитель може стати жертвою хитрої афери, яка, втім, відома вже давно. Справа в тому, що останнім часом почастішали випадки продажу вживаних автомобілів-близнюків, пише autonews.ua. Автомобілі-близнюки з’являються в нашій країні найчастіше з Європи. Зловмисники купують, наприклад, в Польщі або Німеччині недорогу машину,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Из-за США в Украине могут подорожать электромобили

05.08.2018 г. в 19:28, segodnya

90% электромобилей, которые покупают украинцы – это подержаные машины. Их поставляют в Украину из США, где перекупщики скупают "зеленые" авто на аукционах. В США для производителей электрокаров действуют льготы. Однако лишь до момента, пока завод не выпустит 200 тысяч машин – затем госсподдержка постепенно сокращается до нуля. Получается, все…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть