Скільки коштують «блатні» автомобільні номери і як їх отримати

06.08.2018 г. в 19:44, 20minut

Автомобільні VIP-номери вперше з’явились і почали користуватись особливою популярністю у 90-ті.

Нестандартний номер у той час можна було отримати лише по знайомству, або через хабар.

Запитали у сервісному центрі МВС, як зараз можна отримати «блатні» номери і скільки це коштує.

На сьогодні розрізняють два види номерних знаків, які виготовляються на замовлення: індивідуальні номерні знаки та державні платні номерні знаки. Процедура оформлення у них однакова, а от ціни різняться. У будь-якому випадку вам потрібно звернутись у сервісний центр.

В Україні не може їздити дві «Анжели» Іменні держномери може придбати собі будь-який український автовласник. Комбінація можливих букв і цифр на номері обмежується тільки фантазією замовника і правилами сервісних центрів МВС. Якщо ви надумали повісити на своє авто номер з ім’ям, або будь- якими іншим графічним символами, то спочатку його мають перевірити по базі даних на дублікати.

- У сервісному центрі заповнюється заява, у якій вказується бажаний номер, яка надсилається у Київ, - розповідає речник регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області Володимир Мотичко. - Якщо такого номера немає, його можна замовити. В Україні не можуть бути однакові іменні номери. Не може, наприклад, бути два авто з номером «Анжела». Також не можна замовляти номери зі словами, які містять ознаки дискримінації або нецензурну лексику.

Виготовлення номерного знака обійдеться у 300 гривень за три символи. Кожен наступний символ коштуватиме ще 90 гривень. Якщо захочеться додати картинку, то один графічний елемент коштуватиме ще 500 гривень.

- Максимально на номерний знак можна помістити вісім символів. Тоді він коштуватиме 988 гривень і 70 копійок. - розповідає Володимир Мотичко. - Потрібно також враховувати, що доведеться замінити технічний паспорт, а це ще плюс 341 гривня.

Далі новий номерний знак вноситься у технічний паспорт в «особливі відмітки». Старий номерний знак також залишається закріпленим за власником.

- Власник таких номерів може змінювати їх коли захоче, - каже Володимир Мотичко. - Може зранку їздити на одних, ввечері на інших. В технічному паспорті у нього буде записано, що він має державний та індивідуальний номер.

Ще одна особливість отримання іменного номера - за ним доведеться самому поїхати у Головний сервісний центр МВС (Київ, вулиця Лук'янівська, 62). На місця такі номери не передаються.

Пакет документів, які потрібно зібрати для виготовлення іменних номерних знаків:

заяву про встановлення можливості оформлення індивідуального номерного знака (заповнюється в ГСЦ або ТСЦ);

заяву про забезпечення виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків (заповнюється в ГСЦ або ТСЦ);

свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;

нотаріально засвідчену довіреність, оформлену в установленому порядку (для фізичних осіб у разі відсутності власника транспортного засобу);

довіреність, оформлену в установленому порядку (для юридичних осіб);

документ, що посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, посвідка на проживання особи, яка проживає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його заміняє, у разі надання ID-паспорта разом надається витяг з ЄДР щодо реєстрації місця проживання);

засвідчену в установленому порядку копію документа, що підтверджує державну реєстрацію символіки або логотипу юридичної особи (у разі нанесення логотипа або символіки на індивідуальний номерний знак);

копію посвідчення члена громадської організації, підприємства, логотип якої буде нанесено на індивідуальний номерний знак (за потреби);

платіжний документ (квітанцію), яка засвідчує оплату адміністративної послуги та вартості виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків.

Найдорожчий державний номер коштує 20 000 гривень

Якщо ви захотіли отримати гарний номерний знак з цифрами і не хочете ніяких особливих відміток у технічному паспорті, то вам підійдуть державні платні номерні знаки. Саме серед них можна замовити номери з чотирма нулями, вісімками, сімками та іншими цифрами.

Видача таких номерних знаків регулюється наказом міністерства внутрішніх справ N 432. Найдорожча комбінація цифр коштуватиме 20 000 гривень. Саме стільки, наприклад, коштуватимуть чотири сімки. А от чотири вісімки будуть дешевші на 10 000 гривень. Загалом розцінки у наказі виглядають так:

- Не потрібно плутати іменні знаки з державними платними, - розповідає Володимир Мотичко. - Якщо ви хочете державний платний номер 8888 - ви його отримаєте. Вам підберуть таку комбінацію букв, яка не співпадатиме з іншими номерами. Державний знак ви замовите в будь-якому випадку.

Для отримання таких номерів у Київ їхати не доведеться, їх доставлять у місцевий сервісний центр.

За словами Володимира Мотичко з початку 2018 року вінничани замовили лише 25 іменних автомобільних номерів.

- Колись вони були дуже популярні, зараз попит на них трохи впав, - розповідає Володимир Мотичко.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине засняли сверхмощный Corvette на иностранных номерах

06.08.2018 г. в 19:44, topgir

Одесская область снова порадовала Корветом. Совсем недавно мы писали тебе про Chevrolet Corvette C7 Stingray в Одессе, а теперь в Таировом засветился его заряженный вариант Z06. Chevrolet Corvette Z06 долгое время был самым мощным и самым быстрым за всю историю модели, но недавно уступил корону новому Corvette ZR1 2018. Спорткар Шевроле оснащен…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Еврономера в Украине: часть водителей ждут большие проблемы, а растаможить смогут не все

06.08.2018 г. в 19:44, obozrevatel

Кто в Украине может лишиться своих авто на иностранных номерах и кого коснутся новые правила? В Украине по разным оценка находятся до двух миллионов машин на еврономерах, большинство из них оформлены на литовские и польские фирмы. Таким образом ушлые автолюбители обошли необходимость платить за растаможку. Но уже осенью ситуация может кардинально…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть