Ці гаджети не дадуть вам заснути за кермом

06.08.2018 г. в 21:52, ranok.ictv.ua

Щороку у світі гине приблизно півтора мільйони людей внаслідок дорожньо-транспортних подій. Причиною аварій на дорогах, в тому числі, є втома, сонливість та монотонний рух за кермом. За даними опитування британських вчених, кожен шостий водій коли-небудь засинав за кермом. Статистика дійсно жахає. Аби зменшити кількість смертельних випадків, дослідники винайшли чимало корисних аксесуарів для автомобілістів.

Розумний браслет

Наприклад, розумний браслет. Його датчики аналізують стан водія – пульс і тиск. Коли водій задрімав, браслет починає сильно вібрувати. Якщо водій вже зовсім заснув – б’є струмом. Серед гаджетів, які борються із сонливістю, також є спеціальні кепки. Їхня дія майже схожа з браслетами. Одного заряду вистачає на п’ятнадцять годин роботи. Якщо вам не хочеться або не зручно використовувати в дорозі ці аксесуари, можна почепити на лобове скло прилад, який слідкуватиме за станом ваших очей. Як тільки ви почнете «клювати носом», він видасть пронизливий різкий звук – писк, який точно не дасть вам заснути.

Контроль тиску повітря в шині

Ще один корисний гаджет – система контролю тиску повітря в шині. Це чотири невеликі датчики, які накручують на ніпелі коліс. Аби активізувати їхню дію, на смартфон необхідно встановити додаток. Він передбачає чотири рівня попередження власника для того, щоб колесо не спустилося у відповідальний момент.

Автоматичний пожежник

А ось від несподіваного загоряння може вберегти автоматичний пожежник для авто. Це два невеликих пристрої на магнітах, розміром з пряники. Їх необхідно помістити під капот на найбільш небезпечні місця та з’єднати між собою чорним шнуром. Датчики реагують на дим і вогонь. Особливо вони будуть корисними людям, які не здатні швидко відреагувати на критичну ситуацію.

Прозорий дисплей

Наступний зручний гаджет для водіння – прозорий дисплей. Він відображає дані бортового комп’ютера автомобіля на лобовому склі. Цей пристрій також слугує навігатором та відеокамерою. Але найцікавіше – він реагує на ваш голос. Усе це зроблено для того, щоб не відволікати водія від дороги.

загрузка...
Еще одна новость

Известная в Украине сеть автозаправок закрывает треть своих АЗС

06.08.2018 г. в 21:52, autonews

Нефтяная компания «БРСМ-Нафта», которая принадлежит Андрею Бибе, досрочно расторгла договор аренды с 63 автозаправочными станциями Эдуарда Ставицкого. Теперь в сети «БРСМ-Нафта» насчитывается «всего» 133 АЗС. Причина досрочно разрыва договора аренды АЗА заключается в том, что предпринимались попытки захвата части АЗС Андрея Бибы. Также недовольство…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как Беларусь помогла Украине наладить производство военных грузовиков

06.08.2018 г. в 21:52, dsnews

Довольно важный компонент боеготовности сухопутных войск. На фоне многочисленных сообщений о получении армией нового современного вооружения почти незаметной прошла новость о передаче в войска очередной партии грузовиков "Богдан-6317" от черкасского завода компании "Богдан Моторс". Нехватка автотранспорта вплоть до сегодня является настоящим…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть