В Україні можуть з’явитися автоматизовані парковки

07.08.2018 г. в 12:55, uatv.ua

Процес паркування на них відбувається без участі водіїв

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ оновлює державні будівельні норми і пропонує запровадити в Україні автоматизовані гаражі для автомобілів.

Про це повідомив заступник глави Мінрегіонрозвитку Лев Парцхаладзе.

“Процес паркування на таких автостоянках відбувається автоматично, без участі водіїв. Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах крупних міст. Тобто їх можна розміщувати там, де не є багато місця для звичайних чи механізованих парковок”, – заявив Лев Парцхаладзе.

Управління пристроєм для переміщення автомобілів і контроль його роботи в автоматизованих гаражах передбачається з приміщення диспетчерської.

Згідно із запропонованими змінами у ДБН автоматизовані гаражі можна пристроювати до будинків за умови їх відокремлення протипожежною стіною першого типу. Крім цього, допускається передбачати підземні автоматизовані гаражі до 9-го поверху включно.

загрузка...
Еще одна новость

Як зниження акцизу вплинуло на український авторинок

07.08.2018 г. в 12:55, auto.ria.com

Рівно рік тому ми підбивали підсумки роботи Закону №1389-VIII. Це той, котрим було суттєво знижено ставки акцизного збору на вживані автомобілі. Висновок тоді вийшов доволі простим: зниження податкового навантаження дало можливість громадянам купувати більше автомобілів за кордоном, від чого бюджет додатково отримав понад 5 мільярдів гривень. Тоді…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На видеозаписи показали историю Toyota Supra (ВИДЕО)

07.08.2018 г. в 12:55, faktom.ru

На YouTube появилось видео, на котором показана история развития модели Toyota Supra. Оригинальный автомобиль выпускался с 1978 по 2002 год. История спорткара началась с машины, которая была частью линейки Celica, она называлась Supra Celica. Четвертое поколение модели собиралось с 1993 по 2002 год. В подкапотном пространстве располагался 3-литровый…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть