Роботи почали стежити за правилами на дорозі

07.08.2018 г. в 16:11, gazeta.ua

У китайському місті Цзинань за правилами дорожнього руху почали стежити дрони.

4 безпілотники фіксуватимуть такі порушення, як використання мобільних телефонів і планшетів під час водіння, пише "Твоя машина".

Для проекту створили спеціальний авіаційний загін поліцейської служби.

За півгодини роботи літальні апарати зпфіксували 5 випадків використання мобільних телефонів за кермом. Знімки правопорушень, які зробили з безпілотників, можуть ефективно вирішити проблему зі збором доказів.

Замасковані під голубів дрони створили у Китаї. Завдяки новій урядовій програмі у країні можуть стежити за громадянами. Пристрої розробили у Північно-західному політичному університеті в Сіані.

загрузка...
Еще одна новость

Рекорд завоза б/у автомобилей в Украину приводит к росту ДТП – эксперт

07.08.2018 г. в 16:11, golos.ua

Б/у автомобили в Украине установили новый рекорд по продажам и росту аварий на дорогах. Об этом в комментарии ГолосUA сообщил эксперт общественной организации "Европатруль" Вячеслав Коновалов. «Год назад появилась схема по ввозу б/у автомобилей в Украину. Они пользуются большой популярностью из-за своей дешевизны. Механизма контроля по их проверке…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сім правил, як захистити автомобіль на відпочинку

07.08.2018 г. в 16:11, auto.24tv.ua

Поки ви відпочиваєте, хтось поруч працює. І це не тільки обслуговуючий персонал курорту – часто в місцях відпочинку "працюють" зловмисники, які посягають на ваше майно. Кілька простих правил можуть знизити ймовірність його втратити. Безсумнівно, стоянка з охороною або особистий водій, що невідлучно знаходиться при машині – найкращі засоби захистити…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть