У мережі розповіли про нову аферу в BlaBlaCar

09.08.2018 г. в 08:02, zik.ua

Користувачів популярного сервісу пошуку попутників для автомобільних поїздок BlaBlaCar викрили в новому вигляді шахрайства – замість комфортабельного авто любителю автоподорожей дістається... забита маршрутка.

Про це в мережі написав київський журналіст Олександр Литвин, – пишуть Факти.

На сервісі він знайшов попутницю Аліну, яка погодилася довезти його до місця призначення, хоч і попросила понад тариф 20 гривень. Коли ж чоловік з’явився до озвученого йому місця, де повинні були чекати авто всі пасажири (спочатку їх було заявлено четверо), він побачив там кілька десятків людей. А потім на місце приїхала модернізована маршрутка, а замість Аліни – водій Гриша.

«Не знаю, хто придумав її (маршрутку. Ред.) Так переробити, але явно ця людина дуже любить гроші і ненавидить людей. У машині як мінімум 5 додаткових сидінь. Щоб залізти всередину, той, хто ближче до дверей, повинен або вийти, або зігнутися в позі йога в валізі. Вентиляція, місце для ніг, справні спинки сидінь – цього немає», – описав принади транспорту автор.

До того ж у Гриші очікувано не виявилося ні ліцензії, ні страховки, ні навіть аптечки.

У коментарях до запису журналіста користувачі написали, що з ними подібне також траплялося, а в одному з випадків у маршрутці «ще й товар везли».

загрузка...
Еще одна новость

Може вбити: BMW терміново відкликає тисячі авто

09.08.2018 г. в 08:02, znaj.ua

Автовиробник відкликає 323,7 тис. дизельних автомобілів через дефект в системі відведення відпрацьованих газів Німецький автовиробник BMW відкликає 323,7 тис. дизельних транспортних засобів у Європі через можливу несправність в системі відводу відпрацьованих газів (AGR). Про це йдеться в прес-релізі компанії. Зазначається, що відкликання буде…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Скільки автовиробники заробляють на одному автомобілі

09.08.2018 г. в 08:02, mmr.net.ua

Компанії Ferrari і Porsche стали лідерами по прибутку з одного проданого автомобіля в 2018 році, повідомляє dpa-AFX. За даними дослідження, в 2018 році у Ferrari прибуток з кожної проданої машини становить € 69 тис., У Porsche – € 17 тис. Незважаючи на суттєво більш високі обсяги продажів, виручка з кожного автомобіля у Audi, BMW і Daimler становить…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть