Копи показали найбожевільніші автомобільні номери в Україні: фото

09.08.2018 г. в 10:10, znaj.ua

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій показав найоригінальніші і креативні номерні знаки українських водіїв.

Відповідні фото він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Креативність наших водіїв безмежна! Наприклад, власник авто з індивідуальним номерним знаком "хтось", так і відповів, коли до нього постукали у вікно. Для завершеності образу не вистачало листоноші Пєчкіна, - написав Криклій.

За його словами, він навів реальні приклади номерних знаків, які українці замовили за останній час.

Крім того на сайті сервісного центру МВС можна дізнатися, як отримати індивідуальний номерний знак. Зробити його обіцяють за місяць. Вартість послуги - від 300 гривень.

загрузка...
Еще одна новость

Як рекламують культовий Daewoo Lanos: добірка відео

09.08.2018 г. в 10:10, gazeta.ua

За сім місяців нинішнього року українці придбали 287 тис. уживаних автомобілів. Найбільше на вторинному ринку купували Daewoo Lanos - більш ніж 6 тис. Модель від 1997-го випускала південнокорейська компанія. Через 5 років виробництво перенесли на український Запорізький автомобільний завод. Передньопривідний Daewoo Lanos південнокорейська компанія…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В МВД предложили свой вариант решения ситуации с «евробляхами»

09.08.2018 г. в 10:10, www.autocentre.ua

Начальник полиции Киева Андрей Крищенко предложил кардинальным способом решить проблему автомобилей с европейской регистрацией, которые в последние годы массово ввозят в Украину. Он хочет просто запретить их ввоз. По словам Андрея Крищенко, в независимом государстве не должно быть автомобилей с «непонятной» регистрацией. Поэтому их нужно убрать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть