Дешеві дизельні автомобілі з Німеччини ринули в Україну

09.08.2018 г. в 14:38, mmr.net.ua

Аналітики відділення прикладної логістики Університету Вюрцбург-Швайнфурта спільно з Асоціацією європейського бізнесу (АЄБ) за результатами дослідження ринку на основі даних Федерального статистичного управління Німеччини встановили, що експорт уживаних дизельних машин з Німеччини протягом року зріс до 239 тис. 541 шт. (+ 20,5%).

Після дизельного скандалу на домашньому ринку дилерам все важче збувати дизельні автомобілі. Експорт стає мало не єдиною альтернативою. Так, поставки старих дизельних німецьких машин в Україну збільшилися на 136%, в Хорватії – на 89,6%, в Болгарії – на 27,7%, Румунії – на 26,8%.

За словами професора відділення прикладної логістики Університету Вюрцбург-Швайнфурта Крістіана Кіллі, крім Хорватії, Словенії, Болгарії та Румунії, що входять в ЄС, більш старі дизельні машини відправляються в Україну, через правила вільного імпорту і відносно низьких ввізних мит на старі автомобілі з ЄС в 7,3%. У менш розвинених європейських країнах німецькі дизельні автомобілі з брудними вихлопами купують в основному через низькі цін. А сучасні і поліпшені дизельні машини знаходять покупців на більш вимогливих ринках Іспанії, Австрії та Франції.

Але в країнах з високим рівнем екологічної грамотності експорт дизельної техніки з Німеччини падає: в Норвегію на 26,6%, до Швейцарії – на 18,7%, до Фінляндії – на 9%.

загрузка...
Еще одна новость

В Днепре пешеход вернул мусор в авто полицейским, которые выбросили его из окна. ВИДЕО

09.08.2018 г. в 14:38, novosti-n.org

8 августа в Днепре на пересечении проспекта Богдана Хмельницкого и улицы Филиппа Орлика пассажир автомобиля ВАЗ 2109 с полицейским (синим) номером 2289 выбросил мусор из окна автомобиля. Однако возмущенный пешеход тут же вернул его обратно. Видео Авто Информатору предоставили очевидцы. Пассажир Лады «Самара» выбросил пакет с мусором из окна автомобиля,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як безпечно купити автомобіль з Америки

09.08.2018 г. в 14:38, «AvtoVod»

Попит на автомобілі зі США зростає скаженими темпами. Посередники, що обіцяють за винагороду привезти вам машину під ключ з’являються наче гриби після дощу. Як уберегти себе від зайвого клопоту і недоброчесних продавців?

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть