Важливу трасу можуть перекрити

09.08.2018 г. в 18:07, www.galka.if.ua

У п’ятницю, 10 серпня, траса Калуш-Івано-Франківськ буде заблокована.

Мешканці села Завій обурені ситуацією, що склалася навколо місцевої дороги: “Калушліспромгосп” незаконно, на думку активістів, приватизував сільську дорогу до лісу, і селяни змушені робити гак в 12 кілометрів в один бік.

Нещодавно завійчани провели попереджувальну акцію – дві години блокували трасу Калуш-Івано-Франківськ в районі села Вістова. 20 хвилин блокування, потім 10 хвилин дорога була вільна. Наступного дня селяни, влада, активісти, “внутрішні” органи сіли за “круглий стіл”.

Втім, перемовини не вирішили проблеми, і протестувальники пообіцяли продовжити блокування траси, якщо в четвер, 9 серпня, за ще одним “круглим столом” влада не вирішить це питання. Про це інформував активіст Пазухін Вік-Тор у мережі Facebook.

“Завтра, 9 серпня о 10-ій годині ранку, в приміщенні РДА відбудеться останній “круглий стіл” з цього питання. Якщо влада не зможе вплинути на керівника “Калушліспромгоспу” Михайла Чепіля, і справедливість не буде відновлена, акція по блокуванню траси буде продовжена до досягнення позитивного результату. Активісти запевняють: якщо керівництво району і на цій зустрічі планує морочити людям голови пустопорожніми обіцянками, то цей номер вже не пройде – жодних відмовок, жодних відтермінувань. Або завтра підписується конкретний документ, або акція буде продовжена, і подальші перемовини завійчани будуть проводити виключно з керівниками області Олегом Гончаруком і Олександром Сичем”, – йдеться в повідомленні.

9 серпня влада району скликала активістів села Завій, силові структури і пилорамщика Чепіля для остаточного рішення наболілого питання. Пан Чепіль на зустріч погодився, але не з’явився, кажуть протестувальники.

загрузка...
Еще одна новость

Водителей заставят пересесть на метро в специальных местах: новые правила добьют автомобилистов

09.08.2018 г. в 18:07, politeka.net

Как стало известно, в Украине придумали, как бороться с огромными заторами на дорогах Чиновники решили обновить государственные строительные нормы относительно возможности проектирования на въезде в центральные районы крупных городов перехватывающих автостоянок. Такие изменения предлагается внести в ГСН «Автостоянки и гаражи для легковых автомобилей». Кроме…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Одна людина у тяжкому стані та чотири розбиті автомобілі - результат легковажності пішохода

09.08.2018 г. в 18:07, «AvtoVod»

Одна людина у вкрай тяжкому стані та чотири розбиті автомобілі. Це результат легковажності пішохода, який надумав перебігти дорогу в забороненому для цього місці.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть