Новые правила в действии: владелец авто на еврономерах заплатил миллион за растаможку

11.08.2018 г. в 23:31, znaj.ua

Відомо, що з 27 вересня у Києві муніципальні інспектори зможуть складати адміністративні протоколи, виписувати штрафи і евакуювати неправильно припарковані автомобілі.

"Вже в кінці вересня інспектори матимуть право складати протоколи порушень. Також їм буде дозволено евакуювати авто, припарковані в недозволеному місці: на перехрестях, велодоріжки, на місцях для інвалідів, у зонах руху громадського транспорту і пішохідного руху", — розповів начальник КП "Київтранспарксервіс" Олександр Нимас.

Такі радикальні заходи будуть особливо часто застосовуватися взимку, якщо автомобіль буде заважати роботі комунальної техніки. На даний момент такі права мають лише співробітники поліції.

Раніше Кличко звітував про новий "вольовому" рішенні КМДА — повернення до евакуаторів. За словами голови столиці, "тепер буде дорого паркуватися в неправильних місцях".

Подібну стратегію вважає безперспективною керівник київського осередку політичної партії Миколи Томенка "Рідна країна" Олександр Федоренко. Замість того, щоб створювати нові паркувальні місця і покращувати інфраструктуру, влади вдаються до застарілих методів.

"Цей закон був би доречний, якщо б створили достатню кількість паркомісць і привели в належний якість дороги", – коментує політик.

Зараз поліція в цьому плані керується законом, який дозволяє правоохоронцям евакуювати транспортний засіб, якщо вінпоставлене на проїжджій частині в 2 і більше рядів, розташоване на залізничних переїздах, на трамвайних коліях, на естакаді, мості, шляхопроводі або під ним, в тунелі, на пішохідному переході або ближче 10 м від нього з обох боків, на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине изменили Правила дорожного движения

11.08.2018 г. в 23:31, auto.24tv.ua

Теперь полноценными участниками дорожного движения являются «лица, движущиеся в колесном кресле». Согласно Закону Украины «О лицах с инвалидностью» Кабинет Министров Украины внес ряд изменений в Правила дорожного движения постановлением от 11 июля 2018 г. № 553. Главные изменения – в соответствии с Законом термин «инвалид» заменен на «лицо с инвалидностью».…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У МВС запропонували свій варіант вирішення ситуації з «євробляхами»

11.08.2018 г. в 23:31, zik.ua

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко запропонував кардинальним способом вирішити проблему автомобілів з європейською реєстрацією, які в останні роки масово ввозять в Україну. Він хоче просто заборонити їх ввезення, – передає autonews.ua. За словами Андрія Крищенка, в незалежній державі не повинно бути автомобілів з «незрозумілою» реєстрацією.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть