Експерт прояснив, що чекає на аварійні мости

12.08.2018 г. в 09:38, www.obozrevatel.com

У Києві два великі шляхопроводи потребують серйозного ремонту, який з різних причин затягується.

Ситуацію з аварійними мостами в столиці прокоментував колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава.

“По-перше, Шулявський шляхопровід – міст, який давно треба відремонтувати. Другий – це міст Метро, який теж потребує ремонту”, – заявив експерт.

На думку Кави, влада Києва докладе “максимум зусиль, щоб не допустити будь-яких аварійних наслідків” на мосту Метро. Водночас він спрогнозував, що міст Метро під час ремонту перекривати не будуть.

“Що стосується мосту Метро, то рух поїздів припинятися не буде, можливе обмеження руху автомобілів то в один, то в інший бік. Для Києва важливо, щоб червона гілка метрополітену працювала стабільно. Вона як головна вісь з’єднує правий та лівий берег, східну і західну частини міста. Метрополітен буде працювати, жодних побоювань у цьому плані немає”, – зазначив колишній заступник міністра.

Коментуючи ситуацію з Шулявським шляхопроводом, Кава висловив упевненість, що міській владі треба було почати ремонт ще у травні.

“Але тут треба розуміти, що основний акцент треба робити на реконструкції мосту, а не на спробах знести один з цехів заводу “Більшовик”. Міській владі знести цех заводу потрібно не для того, щоб побудувати додатковий з’їзд. Особливої необхідності в цьому з’їзді немає, але тоді біля метро можна буде побудувати ще кілька торгових центрів. На жаль, міські чиновники, вирішуючи одну проблему, намагаються вирішити й іншу”, – зазначив він.

загрузка...
Еще одна новость

Ford будет платить дилерам за поиски машин с дефектными подушками безопасности

12.08.2018 г. в 09:38, www.autonews.com

Скандал с некачественными подушками безопасности стал причиной крупнейшего отзыва автомобилей и банкротства японской Takata. Компания Ford предложила платить американским дилерам марки одну тысячу долларов за каждый найденный и отремонтированный пикап Ranger 2006 года. Эти машины попали в список «нерекомендуемых для эксплуатации» из-за некачественных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні з’являться платні автомобільні номери з новими кодами, – інфографіка

12.08.2018 г. в 09:38, ukr.segodnya.ua

В Україні незабаром з’являться платні номерні знаки з новими кодами регіонів. Про це розповіли «Сьогодні» в Головному сервісному центрі МВС. За інформацією центру, державним стандартом було передбачено по два коди номерних знаків для кожного регіону. Але всі платні номерні знаки з одним із кодів вже вибрали раніше, тому тепер використовуватиметься…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть