Небезпечні наслідки від кондиціонера в авто

13.08.2018 г. в 08:34, mmr.net.ua

У автомобілі, припаркованому в тіні впродовж дня із закритими вікнами, може міститися 400-800 мг бензолу. Якщо ви припарковані на сонці при температурі вище 16 градусів, рівень бензолу досягає до 2000-4000 мг, що в 40 разів вище за допустимий рівень, пише econet.ru.

Люди, які сідають в машину із закритими вікнами, вдихають надмірну кількість бензолу. Бензол – це токсин, який вражає нирки, кістки і печінку. Організму дуже важко видалити цю токсичну речовину. У інструкції з експлуатації автомобілів сказано, що перед включенням кондиціонера слід відкрити вікна на 2 хвилини, але не сказано для чого, а тільки є натяк на кращу продуктивність автомобіля.

А ось медичні причини:

За дослідженнями, перш ніж кондиціонер почне охолоджувати повітря, він викидає увесь нагрітий в пластиці, перед відправкою гарячого повітря, що містить бензол – токсин, який викликає рак (потрібен час, щоб помітити запах нагрітого в машині пластика). Тому важливо упевнитися в цьому і залишати вікна відкритими на декілька хвилин.

Не включайте кондиціонер відразу ж після того, як завели автомобіль!

Насамперед, необхідно відкрити вікна на декілька хвилин, а потім включити кондиціонер. Потримайте вікна відкритими ще декілька додаткових хвилин після того, як завели автомобіль. Багато зі знайдених у бензині незв’язаних вуглеводнів – (особливо ароматичних, на зразок бензолу), а також різні добавки, є канцерогенами.

загрузка...
Еще одна новость

Как 700-сильный ЗИЛ бросил вызов BMW X6M (видео)

13.08.2018 г. в 08:34, www.autocentre.ua

Самый необычный самосвал ЗИЛ-130, который умельцы из проекта AcademeG постали на агрегаты BMW X5M, продолжает удивлять своими динамическими характеристиками. Если в прошлый раз машина соревновалась с Ford Mustang, то на этот раз ей подготовили куда более грозного соперника – тюнинговый BMW X6M. ЗИЛ с сердцем BMW получил новую прошивку, в результате…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автоматизовані паркінги: скільки може коштувати паркомісце

13.08.2018 г. в 08:34, nvua.net

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, які дозволять будівництво автоматизованих автостоянок, повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе. За його словами, автоматизовані стоянки потребують…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть