Безключевий запуск мотора може бути заборонений

31.08.2015 г. в 12:18, avtoz


Зручний і сучасний пристрій – запуск і зупинка мотора кнопкою – виявляється, викликає складнощі у забудькуватих водіїв. Колективний позов, поданий проти десяти автовиробників, закликає відмовитися від цих пристроїв або забезпечити всі автомобілі таймером.

Більшість нових сучасних автомобілів сьогодні оснащуються системою безключового запуску двигуна: кнопка з написами Start і Stop здатна викликати труднощі хіба що у відірваної від цивілізації десятиліття тому людини. Проте в США поданий колективний позов проти десяти автовиробників з боку групи споживачів, які вважають, що заводити двигун безпечніше по-старому, з використанням ключа запалювання. Як повідомляє Reuters, на думку позивачів, кнопка провокує водіїв забувати про необхідність вимкнення мотора, що призводить не тільки до підвищеної витрати палива, але і до нещасних випадків.

Так, серед 28 скарг, об’єднаних в колективний позов, міститься 13 звинувачень у смерті людей, які отруїлися чадним газом в гаражах, де залишалися стояти машини з працюючим двигуном. Ще 27 повідомлень про завдані здоров’ю шкоду перебувають у розпорядженні NHTSA і будуть залучені до позову, обіцяють адвокати. У всіх випадках автовласники йшли з гаража, залишивши машину з працюючим мотором, оскільки були впевнені, що натиснули на кнопку або що двигун зупиниться сам через якийсь час.

Обвинуваченими за позовом виступають BMW, Daimler, Fiat-Chrysler, Ford, General Motors, Honda, Hyundai, Nissan, Toyota і Volkswagen, тобто більшість великих автовиробників, представлених в США. Позивачі вимагають, щоб всі автомобілі з кнопкою запуску мотора були оснащені попереджуючим сигналом або таймером, що вимикає двигун після певного періоду роботи на холостому ходу. Проблема неуважність водіїв може на перший погляд здатися курйозної, але на ділі споживачі цього року вже змусили GM відкликати майже 65000 Chevrolet Volt і встановити оновлення прошивки, яка виключає мотор, якщо власник забув це зробити.

загрузка...
Еще одна новость

Одесские полицейские своим поступком произвели фурор

31.08.2015 г. в 12:18, Обозреватель

{1-}Поступок сотрудника новой патрульной полиции Одессы удивил местных водителей. Соответствующее видео появилось на сайте популярного видеохостинга YouTube. В частности, одесских полицейских "застукали" за тем, что они переводят пожилую даму через дорогу. Под видео, которое появилось в сети, отмечается, что такого полицейского заметили на…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Появилось видео инцидента вице-президента UEFA и киевской полиции

31.08.2015 г. в 12:18, Апостроф

{1-}В интернете опубликовано видео задержания сотрудниками патрульной полиции в Святошинском районе Киева автомобиля вице-президента УЕФА Григория Суркиса. Запись размещена на YouTube. С задержанным общалась заместитель командира 8 роты, 3 батальона Ольга Янишевская. Григорий Суркис заявил сотруднице полиции: "Я вам не оставлю машину, даже…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть