МРЕВ почали працювати незаконно

12.11.2015 г. в 15:52, autopalace

11 листопада, через 4 дні з початку колапсу в українських МРЕВ, які фактично перестали функціонувати, деякі з них у Києві відновили свою роботу. Але юридично це – незаконно, пише autocentre.ua.

На сьогоднішній день деякі з сервісних центрів МВС з надання послуг, пов’язаних з використанням транспортних засобів (колишні МРЕВ), у столиці відновили свою роботу. Про це нам вдалося дізнатися безпосередньо від їх співробітників. Також підтверджують цю інформацію і наші читачі, які безпосередньо побували в цих МРЕВ. Разом з тим, незважаючи на явну позитивність цього факту, сам по собі він викликає крайнє здивування, адже ведення діяльності цих центрів поки ще не узаконено!

Нагадаємо, що проблеми в українських сервісних центрах МВС з надання послуг, пов’язаних з використанням транспортних засобів (колишні МРЕВ), виникло 7 листопада після набуття чинності закону «Про національну поліцію», згідно якому в числі іншого втратили юридичну силу всі нормативні документи, що регламентують роботу МРЕВ. Щоб відновити їх діяльність Кабінет Міністрів України у терміновому порядку підготував і прийняв 10 і 11 листопада дві урядові постанови: №904 «Про внесення змін до Порядку реєстрації транспортних засобів» та №905 «Про внесення змін до постанови Кабміну №47 і 340», що стосується видачі водійських посвідчень та реєстраційних документів на транспортні засоби. Фактично цими документами була проведена технічна заміна старих термінів «Державтоінспекція», Департамент Державтоінспекції МВС »і« МРЕВ »на сучасні -« національна поліція »,« сервісні центри МВС »і« Головний сервісний центр МВС».

Завдяки цим документам МРЕВ зможуть відновити свою роботу. Однак на сьогодні юридично, вони ще не вступили в законну силу (це відбувається після їх офіційного опублікування в урядових ЗМІ). Зважаючи чого поки ще діють колишні редакції положень «Про порядок реєстрації транспортних засобів» та «Про порядок видачі посвідчень водія», згідно з якими МРЕВ надають послуги в рамках повноважень вже неіснуючої Державтоінспекції, що саме по собі – незаконно.

загрузка...
Еще одна новость

Битва культовых спорткаров: в очном противостоянии сошлись Ford Mustang и Chevrolet Corvette (ВИДЕО)

12.11.2015 г. в 15:52, topgir

Широко известно, что американцы обожают составлять различные рейтинги. В частности, в США любят спорить о том, какой же легендарный спорткар местного производства является самым мощным. В этот раз автолюбители решили устроить состязание по перетягиванию троса, в котором приняли участие Ford Mustang и Chevrolet Corvette. Что из этого вышло? Смотрите…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине появился паркомат нового типа

12.11.2015 г. в 15:52, Mail.ru

Во Львове поставили паркоматы, которые будут принимать деньги с платежных карт. Паркоматы позволяют пользоваться как обычной картой, так и безконтактной благодаря технологии PayPass. Разработчики обещают, что оплата парковки займет всего несколько секунд и никаких дополнительных комиссий сниматься не будет. Водителям не придется возиться с наличными…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть