Видеохит: как выглядит полный неадекват на дороге (видео)

23.11.2015 г. в 21:41, autoportal

Водитель Toyota Land Cruiser не просто виляет между рядами, а подрезает всех подряд и на полном ходу выскакивает на обочину.

Дураки и дороги – проблема многих стран постсоветского пространства. Поэтому неудивительно, что большинство видео про неадекватных водителей сняты именно здесь.

В данном случае можно увидеть, как водитель Toyota Land Cruiser не просто виляет между рядами, а подрезает всех подряд и на полном ходу выскакивает на обочину.

В таких случаях никогда не поддавайтесь на провокации, ведь вы не знаете, кто за рулем, и в каком состоянии. Лучше – записать госномер, остановиться и вызвать полицию, сообщив о направлении движения неадеквата.

загрузка...
Еще одна новость

Ноу-хау від черкаських водіїв : не пропускати пішоходів на переходах

23.11.2015 г. в 21:41, zmi

Черкащина посідає 15 місце в Україні за рівнем ДТП. Про це під час круглого столу повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності головного управління поліції Олег Єраков. "На Черкащині під егідою ООН відбувся тиждень безпеки дорожнього руху. В державі загинуло 3000 осіб за десять місяців цього року. Аварійність у Франції, наприклад, менша, оскільки є обмежена кількість порушень. А у нас пересічний водій поки доїде до роботи, то 5-10 разів порушить правила. В Черкасах взагалі зафіксували нонсенс - не пропускати пішоходів на переходах", - зазначив Олег Єраков. За словами начальника депепартаменту освіти і науки Черкаської ОДА Валерія Данилевського, профілактична робота серед населення має будуватися ще із дитячого садка, а не зі старших класів школи. "Для прикладу може навести Шполу,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Огляд Chevrolet Cruze 2015 року

23.11.2015 г. в 21:41, weua

Рестайлінговий автомобіль Chevrolet Cruze 2015 року вже встиг завоювати популярність, завдяки своєму стильному сучасному вигляду, практичності і багатофункціональності. Виробник подбав не лише про оновлення зовнішнього вигляду моделі, а й про підвищення рівня її прохідності, що є важливим чинником, враховуючи стан доріг в Україні. -- Екстер’єр Chevrolet Cruze 2015 року Зовнішній вигляд автомобіля залишився колишнім – стильним і елегантним. Дизайнери трохи подовжили передню частину кузова і збільшили решітку радіатора. Зміни торкнулися і протитуманних фар, встановлених на передньому бампері автомобіля – вони стали іншої форми і доповнилися тонкими секціями світлодіодів. Задня частина Chevrolet Cruze 2015 року тако…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть