В Киеве полиция с применением оружия задержала пьяного "мажора": опубликовано видео

24.12.2015 г. в 10:40, apostrophe

В Киеве сотрудники патрульной полиции при задержании водителя, который нарушил правила дорожного движения и попытался скрыться, вынуждены были применить табельное оружие.

Об этом рассказывается в реалити "Патруль", размещенном на YouTube.

Водитель после погони был задержан в Оболонском районе города. Врачи подтвердили, что он находился в состоянии алкогольного опьянения. При этом мужчина угрожал сотрудникам полиции очень влиятельным отцом. Также задержанный оскорбительно отзывался о сотрудниках полиции.

Внимание! Ненормативная лексика! Смотреть с 19-й минуты.

загрузка...
Еще одна новость

Перше відео з випробувань нового бронеавтомобіля «Арлан»

24.12.2015 г. в 10:40, mmr

Міністерство оборони Казахстану показала кадри з випробувань нового класного бронеавтомобіля «Арлан». Бронемашину «Арлан» стали виробляти для потреб Міноборони Казахстану на підприємстві “Казахстан Парамаунт Інжиніринг” спільно з приватною південноафриканською компанією Paramount Group. «Арлан» є казахстанським варіантом відомого бронеавтомобіля Marauder – броньованого автомобіля з протимінної захистом розробки компанії Paramount Group. Багатофункціональний автомобіль «Арлан» призначений для патрулювання територій, перекидання десанту і застосування як пересувного командного пункту. Як озброєння, на «Арлан» встановлюють великокаліберні кулемети (хоча, база бронетранспортера дозволяє встановити ЗРК і різні засоби ППО). Загальна маса автомобіля – 12 тонн.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Паркувальник з Південної Африки охороняє авто своїх клієнтів у балаклаві і з нунчаками

24.12.2015 г. в 10:40, bublbe

Відвідувачі ресторану Lefty's у Кейптауні впевнені в безпеці своїх автомобілів, як ніхто на світі. А все завдяки одній незвичайній людині. 36-річний паркувальник на прізвисько Майстер Лоло переїхав до Кейптауна з Конго у 2008 році і вже став місцевою знаменитістю. Хлопець обходить ввірену йому територію в балаклаві і з нунчаками, одним своїм виглядом відлякуючи потенційних злодіїв. Поки що ніхто не насмілювався вступати з ним у конфлікт, визнає Майстер Лоло. А якби це сталося, нападаючим було б нелегко: він має чорний пояс з китайських бойових мистецтв, якими займається з 19 років. У свою чергу, співробітники ресторану настільки цінують послуги творчого паркувальника, що навіть діляться з ним чайовими.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть