На ринку з'явиться новий "кросовер"

05.01.2016 г. в 10:49, automotoclub

Керівництво американського автовиробника Cadillac прийняло рішення почати розробку маленького кросовера, якому судилося стати головним конкурентом Infiniti QX30, Audi Q3 і звичайно ж BMW X1. Інформація про це була поширена прес-службою Cadillac.

Незважаючи на той факт, що маленькі кросовери не користуються помітним успіхом серед американських покупців, в керівництві Cadillac свято вірять, що китайські споживачі оцінять їх новинку. Точний час появи на ринку меленького кросовера Cadillac не називається. Правда, не так давно бос американської автомобільної компанії Йохан де Найсон зазначав, що нова модель кросовера буде випущена вже в 2018 році.

Судячи з усього, нова модель Cadillac буде займати місце в лінійці машин на рівень нижче ХТ5. Останній був офіційно представлений громадськості під час моторшоу в Арабських Еміратах. Машина прийшла на зміну застарілої моделі SRX. Є висока ймовірність, що новий автомобіль отримає найменування - ХТ4, і буде здатним нарешті надати гідну конкурентну опір таким машинам, як Lexus NX і BMW X3.

загрузка...
Еще одна новость

Пользователь YouTube наказал нарушителя ПДД в Запорожье (Видео)

05.01.2016 г. в 10:49, roadcontrol

На видео видно , как водитель маршрутного транспортного средства в Запорожье управляя автомобилем мило ведет беседу по мобильному телефону. Неравнодушный зритель после просмотра видео отправил заявление на нарушителя в ГАИ. Маршрутчик наказан, получил постановление и штраф 425 грн. Такими не сложными действиями, мы можем достигнуть увеличения…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Когда глыбой льда в лобовое стекло (ВИДЕО)

05.01.2016 г. в 10:49, autocentre

Езда на автомобиле в зимнее время таит много опасностей. Одна из них – падение с крыш транспортных средств залежалого снега и кусков льда. В зимнее время, особенно после обильного снегопада, за рулем нужно быть особенно внимательным. И даже если дорога уже расчищена, а видимость прекрасная, все равно стоит соблюдать повышенную дистанцию до впереди…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть