Як не пошкодити авто через погану дорогу

03.03.2016 г. в 17:09, gazeta

Через потрапляння у ями найчастіше на колесах з'являються ґулі. Не рідко українські водії гнуть колісні диски і ламають амортизатори.

"Якщо не можливо оминути яму - потрібно правильно в неї попасти. Впершу чергу важливо розуміти колійність авто та як відубувається переміщення маси машини", - розповів Сергій Гільов, інструктор драйв-клубу "Альфа щит"

gazeta.ua підібрала основні поради фахівця, які вбережуться автомобіль від поломки через погані дороги.

Відчуття колійності. Іноді водії думають, що об'їжджають яму, але потрапляють колесом у неї. На розбитих дорогах потрібно відчувати колійність автомобіля, щоб оминувши переднім колесом вибоїну, не потрапити у неї заднім.

Вчасно відпускати педаль гальма. Якщо яма з'явилась несподівано і нема можливості об'їхати - потрібно максимально погасити швидкість, а перед самою ямою відпустити гальма. Якщо потрапити в яму на гальмуванні, то це станеться на стиснутих амортизаторах і вони не зможуть поглинути удар.

Розвантаження бортів автомобіля. Якщо не встигаєте оминути яму і вона "лягає" під ліві колеса, потрібно перед нею крутнути кермо вліво. Тоді вага автомобіля перейде на праву сторону, а ліва розвантажиться і амортизатори розтягнуться. Завдяки цьому амортизатори матимуть більший хід і поглинуться яму. Якщо у правому повороті яма потрапляє під праві колеса, то це не спричинить великих проблем. А якщо під ліві - тоді гірше. В такому випадку потрібно зменшити швидкість і по можливості вирівняти автомобіль, щоб вага машини не була на лівому борті.

Міцний хват керма. У момент потрапляння в яму потрібно тримати кермо закритих хватом, щоб великий палець був у середині. А положення рук на кермі - "10-2" або "9-3". Якщо удар передасться з коліс на кермо - руки не злетять.

Покращення навиків. Щоб навчитися розвантажувати борти автомобіля є вправа "люк". Ми беремо чорний круг і кладемо на асфальт. Розганяємось і перед моментом наїзду повертаємо кермо в ту сторону, під яке колесо він потрапляє. Якщо люк під ліве колесо - повертаємо вліво. Для відчуття колії ми використовуємо дошку. Спочатку по ній потрібно проїхати лівими колесами, потім правими.

загрузка...
Еще одна новость

Як «правильно» міняти масло в двигуні (Відео)

03.03.2016 г. в 17:09, autodriving

Якщо у вас є автомобіль, але немає можливості обслуговуватися на офіційному сервісі, вкрай не раджу заїжджати на сумнівні СТО. У цьому відео знаменитий блогер Євген Травників розповість і покаже, як в недобросовісних майстернях міняють масло.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

За неправильне паркування водій поплатився іномаркою (Відео)

03.03.2016 г. в 17:09, odtrk

«Неправильно паркуєтеся? Тоді ми йдемо до вас» – хмельницькі поліцейські знову взялися за несумлінних водіїв. Найбільше порушень зафіксували у центральній частині міста, пише odtrk.km.ua. Хоч на тротуарі, хоч на пішохідному переході – неправильні автоманеври в обласному центрі – у фаворі. Водії паркуються всюди, де знаходять вільні метри. У поліції…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть