Двойная авария под Киевом унесла жизнь водителя. Видео

23.05.2016 г. в 20:09, ТСН

ДТП произошло на Бориспольской трассе. Началось все с незначительного контакта между Mazda и Opel. Но вскоре к этой компании, по неизвестным причинам, на полном ходу присоединился еще и Peugeot.

загрузка...
Еще одна новость

На сколько еще подорожает бензин к сезону отпусков

23.05.2016 г. в 20:09, ТСН

Стоимость горючего продолжает расти. Только на этой неделе ценники на АЗС меняли дважды. И как сообщают эксперты, это еще не предел. Теперь за литр самого популярного бензина марки А-95 просят 24 гривен.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Volvo розробило ще безпечніші дитячі автокрісла

23.05.2016 г. в 20:09, motor1

Компанія Volvo створила крісла, які дозволяють сидіти обличчям проти руху дітям до 6 років. Компанія відома безпекою своїх автомобілів, але нині Volvo націлилась на роботу щодо безпеки дітей у салоні авто. Раніше діти віком до 6 років не могли сидіти обличчям проти руху, оскільки їм бракувало місця для ніг. «Багато батьків мимоволі дозволяють своїм дітям сидіти обличчям вперед занадто рано. Це спричинено тим, що дітям занадто мало місця для ніг у таких автокріслах і дітям гаряче через оточуючу оббивку», — каже Лотта Якобсон, представник Volvo. Для того щоб виправити цю проблему, Volvo випустить нові дитячі сидіння. Вони мають дизайн, який призначений для збільшення простору для ніг, а також комфорт у цілому. Також сидіння володіють високою міцністю. Оббивка гладка на дот…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть