Авто-факт: самый запутанный перекресток мира находится в Великобритании!

24.05.2016 г. в 10:13, m2motors

Один из самых сложных, по крайней мере на первый взгляд перекресток находится в Великобритании. Это Magic Roundabout недалеко от города Суиндон и был построен в 1972 год, а в 2009 году был официально объявлен "самым страшным перекрестком в Великобритании".

Хорошо видны шесть улиц, впадающих в узел, состоящий из 6 клумб, в котором водитель может получить много неприятностей, если не будет следить за знаками и обращать внимание на дорожную разметку.

В общем, как говорится, надо смотреть "в оба", чтобы выехать в нужном направлении. Опять таки - тест на наблюдательность.

Хорошего настроения и легкой дороги.

загрузка...
Еще одна новость

“Автохам” заблокував рух трамваям і був покараний

24.05.2016 г. в 10:13, mmr

Розкішний автомобіль Ауді перекрив рух рейкового транспорту в Одесі. Відразу ж на місце прибули співробітники поліції, які, як наслідок, викликали евакуатор. “Ауді” порушника відвезли на штраф-стоянку. Поліцейські опублікували повідомлення, в якому нагадали українським водіям, що в разі, якщо автомобіль блокує рух інших транспортних засобів, а його власника на місці немає, то такі машини будуть евакуйовані, а на винуватця буде накладено штраф. Поліція звернулася з проханням, дотримуватися правил дорожнього руху і паркувати автомобілі в спеціально відведених для цього місцях. Ми нагадуємо всім водіям, що стоянка заборонена в місцях, де автомобіль унеможливлює рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З імпортованих електромобілів хочуть зняти податок

24.05.2016 г. в 10:13, gazeta

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає зняття мит на імпорт електромобілів. Як розповів Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, це повинно стимулювати ринок електротранспорту в Україні. Через слабку економіку зараз неможливо добитися виплачувати пільги покупцям машин з електродвигунами. У цій ситуації навіть скасування податку на ввіз електромобілів повинно дали стимул продажів "зелених" авто. "Ми прекрасно розуміємо, що так як у США чи Європі, наша держава не платитиме за покупку електромобілів. Ми ставимо реальні завдання. Ми хочемо просто скасувати податок. Зараз у Верховній Раді є три групи нардепів: одні вважають, що потрібно дати пільги на ПДВ при імпорті електромобілів. Інша група підтримує те, щоб податок зняли і на імпорт, і виготовлення автомобілів з електромоторами. Третя…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть