Силач протащил зубами четырехтонный автомобиль (видео)

23.06.2016 г. в 16:23, aspekty

Юрий Сакунц уже не раз попадал в армянскую книгу рекордов и останавливаться на достигнутом не собирается.

Зубами вырвал победу! В Ереване мужчина установил рекорд при помощи своих челюстей. В армейский внедорожник сели 10 солдат. Автомобиль весом почти 4 тонны Юрий протащил, держа за трос зубами и встав на руки.

Установка очередного рекорда для Юрия Сакунца — событие вдвойне. Чтобы поддержать парня, в воинскую часть, где он служит, приехали родные. Внешне не богатырь, но силой обладает богатырской. Многократный рекордсмен книги «Дюцазнагирк» — армянского аналога Книги рекордов Гиннесса.

загрузка...
Еще одна новость

Land Rover Discovery Sport з легкістю потягнув потяг (ВІДЕО)

23.06.2016 г. в 16:23, bilshe

Позашляховик Land Rover Discovery Sport протягнув 100-тонний потяг. Так автомобілю вдалося проїхати 10 кілометрів. Маса потяга у 60 разів більша за масу Land Rover Discovery Sport і в 40 разів більша за заявлене максимальне навантаження позашляховика.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Закон, який ускладнить життя водіям

23.06.2016 г. в 16:23, automotoclub

Українським водіям новий законопроект №4683 несе в собі багато змін. Як виявилося, крім повернення техогляду і нових правил встановлення ГБО в законопроекті Кабміну №4683 є ще чимало цікавих нововведень, які навряд чи полегшать життя автомобілістам, повідомляє AutoMotoClub.info. Кабмін має намір раз і назавжди припинити суперечки про зимову та літню гуми. А також – про всесезонні шини. І поставити поза законом шиповані. Зокрема, в законопроекті №4683 прописано, що для їзди по дорогах з твердим покриттям не допускаються транспортні засоби з шипованими і пневматичними шинами. Виняток складають маршрути, заздалегідь визначені органами місцевого самоврядування з урахуванням дорожньо-кліматичних умов, при яких безпека дорожнього руху неможливо забезпечити з використанням інших засобів протиковзання. Пропонується офіційно…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть