Як не стати жертвою викрадення авто

25.07.2016 г. в 12:41, mmr

Національна поліція України дає поради власникам автівок. Щоб зменшити ризик “угону” транспортного засобу, варто пам’ятати про деякі принципи.

По-перше, не варто залишати машину без нагляду на парковках, які не охороняютья, навіть на короткий час. При залишенні автомобіля навіть на охоронюваній стоянці або в гаражі необхідно задіяти всі протиугінні засоби. Не залишайте в салоні автомобіля на видному місці коштовних речей, які можуть привернути увагу злочинців, також завжди беріть документи із авто з собою.

По-друге, обладнайте автомобілі як електронними, так і механічними пристроями проти викрадення.

По-третє, не залишайте авто на тривале зберігання в гаражі, не обладнаному надійними замками, що запобігають зріз петель воріт.

Якщо ви віддали своє авто на ремонт, не залишайте ключ від замка запалювання на СТО або у малознайомих осіб, що займаються приватним ремонтом автомобілів.

Не саджайте в салон випадкових пасажирів та ніколи не показуйте місця встановлення пристроїв проти викрадення й «секреток».

Якщо ваш автомобіль викрали, не гайте час на самостійний розшук, терміново дзвоніть в поліцію.

Ставити автомобіль на стоянку треба в добре освітленому й, бажано, людному місці.

Виробіть у собі звичку, виходячи з автомобіля навіть на кілька секунд, щоб протерти скло, дістати щось із багажника, обов’язково виймати ключі із замка запалювання, тим більше, коли в машині сидять сторонні люди.

Також звичкою повинно стати закривання дверей на ключ, навіть коли відходиш від машини на кілька метрів.

загрузка...
Еще одна новость

Газ для автомобілів дорожчатиме ще два тижні

25.07.2016 г. в 12:41, gazeta

Зріджений газ для автомобілів дорожчатиме до кінця липня. Ціна може досягти 10,5 грн за літр. Потім почне дешевшати до 9 грн. — Від початку липня газ для автомобілів подорожчав більше ніж на півтори гривні й коштує зараз 9,78 гривні за літр. Це сталося через різке зростання оптових цін у другій половині червня. За місяць тонна газу подорожчала…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дорожные мошенники «превзошли» самих себя

25.07.2016 г. в 12:41, avtoblog

Вы полагаете, что, если салон вашего автомобиля закрыт, вы утопили педаль газа в пол, то вам не страшны автомобильные аферисты? К сожалению это не так. Даже на ходу, даже при заблокированных дверях, мошенники с легкостью могут проникнуть в салон вашего автомобиля и похитить личные вещи владельца. Не верите? Тогда смотрите видео сюжет.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть