Установили самый опасный для водителей возраст, в котором они часто попадают в ДТП

24.08.2016 г. в 07:12, obozrevatel

Американские исследователи сообщили, что им удалось установить самый опасный для водителей возраст, в котором они чаще всего попадают в ДТП.

Как говорится в статье на основе статистических данных, опаснее всего на дороге не молодые и неопытные водители, а пожилые, даже имеющие большой стаж вождения.

В эксперименте приняли участие добровольцы в возрасте от 18 до 59 лет. Оказалось, что вне зависимости от пола водители в возрасте от 45 до 59 лет чаще других участников эксперимента нарушали правила дорожного движения.

Также водители этой возрастной категории чаще раздражаются во время езды и отвлекаются на различные отвлекающие факторы.

Вместе с тем, самыми внимательными и дисциплинированными оказались молодые люди в возрасте от 18 до 24 лет.

загрузка...
Еще одна новость

Вулицями Херсона їздитиме екологічно чистий електробус

24.08.2016 г. в 07:12, ks.ridna.ua

18 серпня, в приміщенні облдержадміністрації було підписано трьохсторонній меморандум про співпрацю та взаємодію між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, Херсонським міським головою Володимиром Миколаєнко та генеральним директором компанії «AZAD Group of companies» Бупіндером Сінгх Чадха. Перемовини щодо спільних дій із впровадження проекту будівництва та збирання електробусів у Херсонській області тривали близько півроку, останні три дні представники потужної компанії «AZAD Group of companies» детально ознайомились з наявними виробничими потужностями в області, в результаті чого відібрали потенційні ділянки, на який відбудеться створення крупно вузлової зборки електротранспорту муніципального призначення – ТОВ «Механічний завод»…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи можуть патрульні зупиняти автівку «безпідставно»

24.08.2016 г. в 07:12, mmr

В Ужгороді та Мукачеві триває місячник безпеки дорожнього руху. У зв’язку з цим до “Про Заходу” з’ясували, чи можуть в рамках відпрацювання патрульні зупиняти автівку безпідставно – без видимих порушень ПДР. Як повідомив речник патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Ернест Завадський, під час місячника безпеки дорожнього руху патрульна поліція працює в посиленому режимі: збільшена кількість нарядів, проводиться спільне патрулювання з працівниками Укртрансбезпеки в Закарпатській області тощо. Однак патрульна поліція має право зупиняти транспортні засоби виключно у межах чинного законодавства. А саме на підставі статті 35 Закону України “Про Національну поліцію”. 1. Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі: 1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху; 2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть