Що робити, аби ваше авто не привабило злочинця?

06.09.2016 г. в 19:39, chas-z

Як слід поводитися.

Модні магнітоли, титанові диски, галогенові фари… Придбавши автомобіль, власники часто намагаються оснастити його недешевими технічними «ноу-хау», але, на жаль, нерідко забувають про засоби безпеки.

Кілька років поспіль крадіжки автомобілів та з автомобілів є одним із найпоширеніших злочинів в Україні. На жаль, і в Закарпатській області статистика такого роду злочину – невтішна. Тільки з початку року в області правоохоронці зареєстрували 40 випадків крадіжок автомобілів. Крім того, за 8 місяців поточного року зареєстровано 188 крадіжок з машин.

Проте надійний захист автотранспорту є. Поліція охорони пропонує комплексне рішення щодо організації систем охорони автотранспорту з використанням технологій супутникової GPS-навігації. Технічні можливості системи дають змогу використовувати її як на приватних автомобілях, так і на транспортних засобах юридичних осіб.

- Встановлене у автомобілі обладнання, приймаючи сигнал із супутників, визначає поточні координати машини та передає їх по GPRS-каналу на пульт централізованого спостереження поліції охорони. Це означає, що машина буде в реальному часі відстежуватися фахівцями. Якщо ж машина, не знята з охорони, почне рухатися, на пульт негайно надходить сигнал «Тривога». У цей момент оператор бачить місцезнаходження та напрямок, в якому рухається авто. Усі ці координати миттєво передають наряду групи реагування поліції охорони, - розповів начальник Управління поліції охорони в Закарпатській області Андрій Литовченко.

Розміри пристрою невеликі, тому дозволяють здійснювати його приховану установку. Завдяки спеціальному обладнанню можливо відстежити місцезнаходження автомобіля на всій території України з точністю до 10 метрів, а також перевірити історію маршрутів та довжину пройденого автомобілем шляху. Окрім того, автовласник може і самостійно здійснювати спостереження і контроль за своїм автомобілем, у якій би точці світу він не перебував.

- Також у автомобілі можна встановити кнопку «Термінового виклику поліції», яку водій може натиснути у критичній ситуації. На «тривогу» миттєво реагує наряд групи реагування поліції охорони, - додав начальник УПО Закарпаття.

На думку правоохоронців, у багатьох випадках власники автотранспорту самі провокують злочинців: забувають зачинити вікно, залишають в салоні цінні речі, паркують машини у неналежних місцях. Працівники поліції охорони звертаються до жителів краю: не нехтуйте правилами безпеки, а якщо ж уникнути крадіжки таки не вдалось, не гайте часу – одразу повідомляйте про злочин у поліцію.

загрузка...
Еще одна новость

Американские эксперты предложили эффективный способ борьбы с пробками

06.09.2016 г. в 19:39, cfts

Американские эксперты предложили эффективный способ избежать пробок на дорогах, передает lenta.ru со ссылкой на Popular Mechanics. Для этого каждая машина должна двигаться так, чтобы расстояние между ею и автомобилями, расположенными спереди и сзади, было равным. Видео, демонстрирующее идею специалистов, доступно на образовательном канале CGP Grey…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тряхнули стариной: зрелищное ралли старых грузовиков ГАЗ-51

06.09.2016 г. в 19:39, topgir

В Эстонии все делается медленно? Как бы не так. Посмотри-ка, как отжигают под Таллином на суровых советских ГАЗ-51. Не знаем, как часто устраивают подобные ралли, но определенно стоит делать это регулярно. Боевые грузовики на гравийке — это о-о-очень зрелищно. Мероприятие под названием Tallinna Ralli 2016 GAZ special, если что.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть