Китайцы показали всему миру, как надо строить дороги (видео)

19.09.2016 г. в 21:15, autonews

Своеобразный мастер-класс по строительству инфраструктурных объектов показали в китайском городе Наньчан (Восточный Китай).

Рабочие за невероятно короткие сроки – 56 часов — демонтировали огромный кусок 4-полосной дороги для постройки на его месте ветки метро. Они одномоментно задействовамли 116 гидромолотов, и вот, что с этого вышло.

загрузка...
Еще одна новость

Американці визначили ідеальний автомобіль

19.09.2016 г. в 21:15, mmr

Як повинен виглядати найбільш затребуваний покупцями автомобіль з’ясували американські маркетологи. Щоб передбачити успішність нових моделей автомобілів на ринку можна використовувати дані, отримані при цьому дослідженні. Група дослідників проаналізувала переваги покупців щодо нових моделей машин різних американських марок, які вийшли на ринок в 2003-2010 роках. З’ясувалося, що великий вплив на вибір дизайну автомобіля надає його клас. Найбільшою популярністю в сегменті продукції економ-класу користуються ті машини, які відрізняться найбільш дорогим дизайном, що нагадує продукцію категорії “люкс”. На ринку дорогих машин, навпаки, популярністю користуються ті автомобілі, які витримані в типовому стилі для компанії-виробника. Найбільшим успіхом користуються ті автомобілі, які поєднують в собі риси і унікальності, і “мейнстріму”,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобіль, що впав з порому в Керченську протоку, витягли з води — відео

19.09.2016 г. в 21:15, hromadskeradio

Автомобіль, який 16 вересня впав з порома в Керченську протоку, витягли з води. Відео з цією операцією виклали користувачі в соціальній мережі. Нагадаємо, що водій автомобіля не дочекався швартування порому і почав рух. Через це машина звалилася з порома в воду і затонула. Сам водій не постраждав, його заарештували на 10 діб.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Що робити, якщо потрапив у ДТП: покрокова інструкція і корисні поради

19.09.2016 г. в 21:15, mmr

Дорожньо-транспортна пригода – це завжди шок для водія, яким би досвідченим він не був. Особливо така прикрість збиває з пантелику тих, хто потрапив у ДТП вперше. Журналісти сайту “24” підготували для вас детальну інструкцію і важливі поради, як діяти у випадку ДТП. Ці ж самі поради стануть у нагоді, якщо у ДТП потрапили ваші близькі чи друзі, або навіть якщо ви стали свідком аварії. 1. Перевірте, чи є постраждалі Життя і здоров’я людей, які потрапили у ДТП – найпріоритетніші. Тому це перше, що потрібно зробити. Звичайно, якщо сам водій не постраждав. Якщо у вашому авто є пасажири – спершу переконайтесь, чи з ними все гаразд. Потім з’ясуйте, чи не травмовано інших учасників ДТП. Викличте “швидку допомогу”. У жодному випадку не тікайте з місця події — це тільки погіршить ситуацію,…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть