Китайцы показали всему миру, как надо строить дороги (видео)

19.09.2016 г. в 21:15, autonews

Своеобразный мастер-класс по строительству инфраструктурных объектов показали в китайском городе Наньчан (Восточный Китай).

Рабочие за невероятно короткие сроки – 56 часов — демонтировали огромный кусок 4-полосной дороги для постройки на его месте ветки метро. Они одномоментно задействовамли 116 гидромолотов, и вот, что с этого вышло.

загрузка...
Еще одна новость

Американці визначили ідеальний автомобіль

19.09.2016 г. в 21:15, mmr

Як повинен виглядати найбільш затребуваний покупцями автомобіль з’ясували американські маркетологи. Щоб передбачити успішність нових моделей автомобілів на ринку можна використовувати дані, отримані при цьому дослідженні. Група дослідників проаналізувала переваги покупців щодо нових моделей машин різних американських марок, які вийшли на ринок в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобіль, що впав з порому в Керченську протоку, витягли з води — відео

19.09.2016 г. в 21:15, hromadskeradio

Автомобіль, який 16 вересня впав з порома в Керченську протоку, витягли з води. Відео з цією операцією виклали користувачі в соціальній мережі. Нагадаємо, що водій автомобіля не дочекався швартування порому і почав рух. Через це машина звалилася з порома в воду і затонула. Сам водій не постраждав, його заарештували на 10 діб.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть