Видео-хит: самые опасные в мире дороги

25.09.2016 г. в 20:01, novoston

Не так давно в просторы Сети попал видеоролик, который просто шокировал водителей транспорта. На нем показаны самые опасные в мире дороги. От увиденного просто перехватывает дух.

Многие жители различных городов вечно жалуются на плохие дороги. Это нормально, но после увиденного ролика каждый водитель поймет, что в его стране еще хорошие дороги.

На видеоролике представлены во всей красе, пять самых опасных в мире дорог. Ролик стал очень популярным в Сети, особенно среди автолюбителей. Такие дороги конечно-же пощекотят нервы водителям.

загрузка...
Еще одна новость

Скільки коштує оформити вживаний автомобіль в Німеччині. Реальний досвід

25.09.2016 г. в 20:01, 2plus2

Реальний досвід покупки і оформлення б / в автомобіля в Німеччині для ввезення його в Україну за новими акцизами. Чи реально знайти хороший б / в автомобіль в Німеччині, який можна вигідно привести в Україну і розмитнити за новими, зменшеними акцизами? Журналісти «Джедаїв» перевірили це на собі. Спочатку вони проїхалися по ринках Польщі й Німеччини. І на одному з автохаусів знайшли автомобіль, який шукали – кабріолет BMW шоколадного кольору. Втім, тут же намалювалася проблема – без знання німецької мови наші колеги не змогли пояснити, які документи їм необхідні. А коли знайшли перекладача, то той ще й істотно збив ціну на цей автомобіль. Після цього почалося оформлення документів, яке зайняло півдня. За цей час переписали техпаспорт, уклали договір купівлі-продажу, отримали номери, сертифікат відповідності,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Розпізнає жести та розуміє людську мову. У Запоріжжі створили унікальний безпілотний позашляховик

25.09.2016 г. в 20:01, ТСН

В автівці є стереокамера, тепловізор, два радари. У Запоріжжі створили безпілотне авто. Над проектом місцеві винахідники працювали майже півтора року. Велетенський позашляховик слухається найменшого дотику до планшета, розпізнає жести оператора та навіть розуміє людську мову, тож кермувати можна й по рації. Це лише ззовні все виглядає просто, кажуть винахідники. Насправді програмісти вирішили безліч найскладніших завдань. Так, в автівці є стереокамера, тепловізор, два радари. Вартість лише самого обладнання становить майже 20 тисяч євро. Застосовувати винахід, кажуть айтівці, можна всюди: від сільського господарства до антитерористичних операцій. Тільки треба трохи доопрацювати. За словами програмістів, вони вже отримали пропозицію щодо співпраці від одного з українських автовиробників.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть