Безумная женщина-«шумахер» удивила полицейских

05.10.2016 г. в 07:24, novoston

Множество анекдотов и легенд составляют про женщин за рулем. Видеоролик, который мы предоставляем вашем вниманию, сможет навсегда переубедить всех в том, что любая девушка за рулем - плохой водитель.

То, что вытворяла дама на дороге, уходя от полицейской погони, просто уму не постижимо. Такое чувство, что ее автомобиль игрушечный, ведь он настолько ловко вписывается в повороты.

Работник правопорядка совсем не ожидал от девушки нечто подобного, ведь ем пришлось сильно повозиться, чтобы поймать нарушительницу.

загрузка...
Еще одна новость

У Дніпрі поліція виписала чиновнику штраф за яму на дорозі

05.10.2016 г. в 07:24, mmr

Поліція направила припис на усунення вибоїни, за відсутність реакції виписала протокол заступнику комунального департаменту Олексію Самілику Про це у своєму відео повідомляє активіст Олексій Трет’яков. Він викликав поліцію на вулицю Барикадну у Дніпрі, де посеред дороги утоворилася яма, що заважає безпечному руху авто. На місці поліцейські повідомили, що неодноразово складали протоколи для усунення недоліків відповідними службами. Припис було направлено повторно департаменту благоустрою. На усунення проблеми відводилося три дні. Через три дні ситуація не змінилася і поліцейські прийшли до департаменту. З’ясувавши, що припис розписаний на виконання заступнику директора департаменту Олексію Самілику, патрульні склали на нього адмінпротокол за невиконання законних вимог посадових осіб (стаття 188 передбачає різні вили порушен і відповідні штрафи). Чиновник…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Работники мастерских теряют кучу прибыли из-за этого видео

05.10.2016 г. в 07:24, novoston

Каждый автомобилист относится к своему автомобилю с огромным трепетом. Для каждого машина - это почти живое существо. Большинство даже называют свой автомобиль каким-то именем или разговаривают с ними, как с друзьями. Рано или поздно даже самый бережливый хозяин сталкивается с проблемой вмятин на кузове. Как видно на видеоролике, это совсем не проблема, и справиться с небольшими повреждениями можно своими силами! Все, что нужно вам - это создать резкий перепад температур. Вначале поврежденный участок прогревается феном, а затем необходимо обильно полить его очистителем воздуха.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Які найдешевші авто можна придбати у Європі

05.10.2016 г. в 07:24, pogliad

Знайти в Європі дійсно недорогу іномарку, яка відповідає стандарту Євро-5, випущену не пізніше 2011 року і в нормальному стані – досить складно Часто для тих, хто хоче придбати автомобіль, основним фактором у виборі транспорту є ціна, пише pogliad.ua. Навіть народні депутати, які ухвалили закон про зменшення акцизу на вживані автомобілі, зізнаються, що переважно його дія вигідна тим, хто має гроші і можливість купити дорогу іномарку. Тобто купуючи престижний автомобіль за 20-40 тисяч євро, його власник і справді економить чималу суму. Водночас знайти в Європі дійсно недорогу іномарку, яка відповідає стандарту Євро-5, випущену не пізніше 2011 року і в нормальному стані – досить складно. Щоправда, найдешевший автомобіль – це не обов’язково найкращий. Зазвичай ц…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть