Киевляне раскритиковали новые трамвайные остановки за непрактичность

06.10.2016 г. в 13:23, strana

Жители Киева в соцсетях удивляются и возмущаются появлением новых трамвайных остановок на маршрутах 12, 17 и 19.

Тут разрушили старые неприглядные остановки, а вместо них строят малюсенькие остановочные пункты из стекла. Жительница Киева Катя Клюева замечает, что на новых остановках не только помещается всего лишь несколько человек, но они и плохо защищают от дождя и ветра, не говоря уже о солнце.

Подобное обновление остановок пользователь назвала "проявлением коррупции или идиотизма".

загрузка...
Еще одна новость

На дорогах з’являться нові машини з мигалками

06.10.2016 г. в 13:23, automotoclub

Ще одне відомство може отримати право на використання спеціальних сигналів. За ухвалення відповідного проекту депутати вже проголосували (229 голосів за необхідних 226) у рамках парламентських слухань на тему "Стан реалізації засад антикорупційної політики". У антикорупційного агентства можуть з'явитися машини з мигалками Згідно з документом, Верховна Рада рекомендує президенту дозволити використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв та номерних знаків на транспортних засобах Національного антикорупційного агентства. Про які посади та які автомобілі НАБУ йдеться – не повідомляється.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Митники встановлюють нові правила для автомобілів

06.10.2016 г. в 13:23, automotoclub

З нового року на українських водіїв чекають нововведення при тимчасовому ввезенні автомобілів. Державна фіскальна служба всерйоз візьметься за нерозмитнені автомобілі з іноземною реєстрацією. Про це повідомив головний операційний директор Wiseman Rose LLP Сергій Креймер. За його словами, Державна фіскальна служба вже готує списки всіх автомобілів, ввезених в режимі транзиту або тимчасового ввезення на територію України з 1 січня 2007 року. Машини, які порушили митний режим більше ніж на 48 годин, оголосять у розшук. Співробітники ДФС також планують патрулювати вулиці спільно з поліцією. Таким чином легше виявити автомобілі-порушники. Для додаткових перевірок митниця має намір відправляти запити в країни реєстрації авто. Крім того, виявлено імовірні фіктивні юридичні особи з Литви та Болгарії. На них…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть