Автобуси “Електрон” для Львова

18.10.2016 г. в 11:35, lvivpost

Ще до кінця 2016 року Львів очікує отримати від заводу “Електрон” 30 нових автобусів, на початку наступного року – ще 20.

У бюджеті наступного року планують передбачити кошти на закупівлю 100 “електронівських” автобусів, про що повідомив міський голова Львова.

“Наступного року будемо мати трохи модернізовану систему транспортних сполучень, враховуючи всі ці зауваження, які були. Розраховуємо збільшити об’єми закупівлі автобусів, щоб мати більшу незалежність”, – каже Андрій Садовий. Перші 30 нових автобусів від заводу “Електрон” Львів очікує отримати до кінця року, ще 20 – на початку наступного року.

“Ми ще у травні оголошували тендер на купівлю нових автобусів для Львова. Це 50 нових автобусів. Фактично 4 місяці справа була в судах, коли не давали можливості, щоб Львів уклав угоду з заводом “Електрон” на купівлю автобусів. Зараз угоду уклали, до кінця року маємо отримати 30 автобусів. В бюджеті наступного року будемо ще закладати кошти, щоб купити ще 100 автобусів. Так ми будемо мати свій ресурс, щоб нас не шантажували”, Ї розповів міський голова.

Згідно з програмою “Львів 2020”, зі слів Садового, протягом чотирьох наступних років мають оновити 70% всього громадського транспорту Львова, а це орієнтовно 500 одиниць транспорту. Вже наступного місяця новою трамвайною лінією на Сихів будуть курсувати 7 нових трамваїв виробництва “Електрон”, а також ще два, які придбали раніше.

загрузка...
Еще одна новость

Видео: как Lamborghini Aventador проиграл менее мощной Acura NSX

18.10.2016 г. в 11:35, motormania

Новый суперкар Acura NSX сразился на прямой с Lamborghini Avenrador. Батл интересен тем, что закончился он выигрышем «Акуры», несмотря на то, что по ключевым характеристикам она существенно уступает «итальянцу». Так, на борту NSX — 573 л.с., которые разгоняют машину до 100 км/ч немного больше чем за 3 с. При этом весит автомобиль 1725 кг. Что…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Какими будут цены на газ для авто в Украине

18.10.2016 г. в 11:35, telegraf

Автомобилистов ждет удешевление сжиженного газа. В Украине бензин начал внезапно дорожать и, по прогнозам, его стоимость будет расти и дальше. Но какими будут цены на газ для авто в Украине? В Научно-техническом центре «Психея» считают, что в октябре-ноябре цены на газ для авто вновь изменятся. Но в отличие от прошлой волны изменения стоимости…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть