Як економно витрачати бензин

22.10.2016 г. в 12:13, znaj

Автоекспертирозповіли, як можна знизити витрати на паливо.

В межах міста необхідно плавно гальмувати та рушати з місця. Набір швидкості спалює в кілька разів більше палива. Гальмувати потрібно передачами.

На довгій прямій та за містом слід користуватися круїз-контролем. Важливу роль в економії палива грають шини, трансмісія, ходова, робота системи охолодження, масла, технічний стан двигуна та система живлення й запалювання.

Не рекомендується перевищувати дозволену швидкість. Після 100 км/год витрата палива зростає. Оптимальний швидкісний режим для економії – 90 км/ч.

загрузка...
Еще одна новость

Как не стать жертвой автоаферы: простые советы

22.10.2016 г. в 12:13, autotheme

Уберечься от действий автомобильных аферистов поможет принцип: доверяй, но проверяй. Об этом написал генеральный директор Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко на своей страничке в «Фейсбук». «Например, звонят Вам аферисты с предложение выкупить угнанное у Вас авто за сходную цену. Проверка на этот случай проста — попросите незнакомца прислать фото одометра с Вашим пробегом или просто озвучить цифру, фото с содержимым перчаточного ящика (бардачка) или багажника. Если звонит Вам аферист, то разговор на этом заканчивается», — советует Назаренко. «Берегитесь еще одного способа мошенничества. В Интернете есть предложения от «активистов — общественников», которые обещают Вам помощь при угоне за вознаграждение и вам предложат внести определенный депозит. Понятно, что как только деньги поступят на счет «активистов», ник…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Готуються до запровадження жорсткі обмеження на автомобілі

22.10.2016 г. в 12:13, zik.ua

У найближчому десятиріччі на автомобільному ринку відбудуться кардинальні зміни. Після Норвегії та Нідерландів, парламенти яких підтримали заборону на виготвлення автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння до 2025 року, федеральна рада Німеччини (Бундесрат) проголосував за аналогічну міру. Німецькі землі висловилися за те, щоб усі нові машини мали нульовий рівень викидів до 2030 року, а до 2050 року – і весь дорожній рух. Німеччина виробляє більше автомобілів, ніж будь-яка інша країна в Європі і є третьою в світі за цим показником. При цьому прийнята Бундесратом резолюція закликає Європейську комісію «оцінити вплив недавніх практик податків і внесків членів співдружності на ефективність у просуванні мобільності з нульовим рівнем викидів». Це стосується більш низьких податків на дизпаливо, що дію…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть