Полицейские устроили погоню за пьяным адвокатом - ВИДЕО

09.02.2017 г. в 21:23, 1news

Инцидент произошел в понедельник, 6 февраля, в Запорожской области. Энергодарским полицейским пришлось погоняться за водителем автомобиля Toyota Camry, нарушившим правила дорожного движения.

Как сообщает МедиаЦентр Энергодара, около 16:00 в полицию поступило сообщение о том, что по улице Лесная хаотично движется Toyota Camry, задевая при этом бордюры и выписывая замысловатые «пируэты».

Через некоторое время правоохранителям все же удалось остановить мужчину. Нарушителем оказался 40-летний пьяный энергодарский адвокат.

Стоит отметить, что адвокатское свидетельство мужчина получил только в ноябре прошлого года.

загрузка...
Еще одна новость

У МВС розказали про нове водійське посвідчення міжнародного зразка

09.02.2017 г. в 21:23, espreso

Нове водійське посвідчення для українських громадян міжнародного зразка використовується у понад 40 країнах світу. Про це розповів керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій в ефірі Еспресо.TV. За його словами, міжнародне посвідчення – це така собі книжечка, яка схожа на військовий квиток. "Це міжнародне водійське посвідчення, яке широко використовується за кордоном у країнах, які долучилися до Женевської конвенції. У США і ще приблизно у 40 країнах – у Японії, Китаї, які визнають саме такі посвідчення", -зазначив Криклій. Також він додав, що з новим посвідченням нашим громадянам не доведеться перескладати іспити у цих країнах, щоб там працювати чи орендувати машину.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вартість послуг на отримання прав та реєстрації автомобіля зросте, - МВС

09.02.2017 г. в 21:23, ipress

"Водійське посвідчення або реєстрація машини, це не просто право — це привілей. Це не повинно бути дуже дешево, і вже тим більше це не має доплачувати держава", - зазначив керівник СЦ МВС. У Міністерстві внутрішніх справ планують переглянути цінову політику на послуги, пов'язані з отриманням водійських прав і реєстрацією автомобіля. Керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій підкреслив, що в деяких успектах цінова політика у цій сфері виглядає абсурдно, привівши в приклад вартість іспиту на отримання прав в 26 грн, - повідомляє "Укрінформ". "При цьому ми надаємо транспортний засіб, який потрібно заправити. Я вже мовчу про амортизаційні витрати, які становлять набагато більше 26 гривень. І в рамках цих змін будемо пропонувати якісь пропорції, щоб на Міністерство внутрішніх справ, зокрема,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть