Испанский «гаишник» убежал от смерти

13.02.2017 г. в 18:59, avtoblog

Полицейскому очень пригодилась хорошая спортивная подготовка. Она действительно продлевает жизнь!

Во время дежурства на оживленной трассе, соединяющей города Мадрид и Кольменар-Вьехо, сотрудник дорожной полиции вместе с коллегой оформляли незначительное ДТП, которое произошло на одном из выездов с трассы. Внезапно полицейский заметил потерявший управление автомобиль. Машина летела на него с сумасшедшей скоростью. Совершив головокружительный прыжок, испанский коп чудом избежал смерти, ведь в ту же секунду, автомобиль потерял управление. И врезался в то место, где стоял до этого полицейский.

После того как машина, перевернувшись, остановилась, бесстрашный полицейский снова побежал. На этот раз, чтобы оказать первую помощь водителю.

загрузка...
Еще одна новость

Авто на іноземних номерах стають учасниками злочинів

13.02.2017 г. в 18:59, mmr

Один з керівників Патрульної поліції заявив, що автомобілі на іноземній реєстрації дедалі частіше стають учасниками злочинів. Перший заступник начальника департамента Патрульної поліції України Олексій Білошицький на панельній дискусії у медіагрупі «Автоцентр» заявив, що «дуже багато правопорушень і злочинів вчиняється з використанням транспортних засобів на іноземній реєстрації. Це пов`язано з тим, що наразі не існує ефективних методів контролю – щодо часу їх ввезення, вивезення та переміщення. Доки це питання не буде врегульовано нормативно і не буде створено єдиної електронної бази разом з митниками, це є проблема, яка потребує якнайшвидшого врегулювання. Це дуже серйозно впливає на розкриття злочинів». Більше того, неконтрольоване ввезення автомобілів може сприяти навіть сепаратизму. Про це розповів керівни…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Заміна водійських прав: нові деталі

13.02.2017 г. в 18:59, businessua

Заміна водійських прав в Україні відбуватиметься у відповідності з українським та міжнародним законодавством. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Однак незрозумілим залишається термін дії водійського посвідчення. На сьогодні він становить 30 років, однак раніше в МВС заявляли і про можливе скорочення періоду дії до 5-15 років для проходження Директиві ЄС 2006/126. Також цікавим залишається той факт, що здача іспитів для заміни водійського посвідчення не передбачена законопроектом №0124, який Верховна Рада прийняла в першому читанні для імплементації норм Директиви ЄС 2006/126 про водійське посвідчення. У Директиві також не йдеться про перездачу іспитів.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть