Сколько стоят самые доступные новые авто в США

16.03.2017 г. в 17:17, autocentre

Многие автомобили в США стоят значительно дешевле, чем у нас. А если сравнивать их стоимость с уровнем доходов американцев - хочется заплакать.

Сайт Motor1 составил рейтинг самых дешевых новых авто в США, которые сегодня доступны на местном рынке. Уверены, эта информация будет любопытной

Надо сказать, что список наиболее доступных машин без пробега состоит не только и не столько из машин американских марок. Хотя многие из моделей производятся в Америке и для Америки.

Если говорить о разнице в ценах на новые авто в США и Украине, зачастую она есть (и не в нашу пользу), но не всегда. Другое дело – отличия по уровню оснащения. Некоторые модели на американском рынке в базе имеет почти то же, что предлагается для топовых версий у нас. Но опять же, бывают и исключения.

загрузка...
Еще одна новость

Створені екологічні шини з додаванням харчових відходів

16.03.2017 г. в 17:17, cikavosti

Звичайна автомобільна шина містить приблизно 30 відсотків технічного вуглецевого наповнювача, який підвищує зносостійкість гуми. Але вміст нафтопродуктів, однак, означає неекологічність виробництва. Ось чому вчені з університету Огайо під керівництвом професора Катріни Корніш приступили до розробки «зелених» шин, в яких замість вуглецевого наповнювача використовується яєчна шкаралупа і шкірка помідорів. Харчові відходи висушують і розтирають у порошок. Потім цей порошок додають у гуму, і він, як повідомляється, робить гуму міцнішою, при цьому не зменшуючи її еластичність на відміну від більшості інших підсилюючих присадок. Це частково пояснюється тим, що пористі частинки яєчної шкаралупи мають велику площу поверхні для більшого контакту з гумою, в той час як частинки томатної шкірки залишаються досить стабільними при високих…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Гройсман – Омеляну: на дороги вже виділено 14 мільярдів, і не треба говорити, що грошей немає

16.03.2017 г. в 17:17, unian

Уряд України забезпечив достатнє фінансування для старту дорожніх робіт вже найближчим часом, сказав під час засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. «Я звертаю увагу міністра інфраструктури на необхідність починати роботи по зруйнованих дорогах. У нас 95% доріг зруйновані. І не треба зараз говорити, що грошей на це немає. Гроші є. У нас є вже 14 млрд грн», - сказав Гройсман. Крім того, голова уряду підкреслив, що додатковий ресурс надійде від перевиконання показників бюджету та проведення процедури репрофайлінгу внутрішніх держоблігацій. «Для старту грошей вистачає. Організуйте роботи належним чином», - заявив Гройсман.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть