Рада може ввести ще один новий штраф

03.01.2018 г. в 23:01, www.unn.com.ua

В парламенті зареєстровано проект закону № 7468 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо забезпечення якості перевезень у громадському транспорті», яким пропонується штрафувати перевізників за несправні обігрівач і кондиціонер. Про це повідомляє УНН з посиланням на офіційний сайт Верховної ради України.

“Здійснення перевізниками на автобусних міських, приміських та міжміських маршрутах загального користування регулярних перевезень пасажирів транспортним засобом без справних у салоні: кнопок вимоги зупинки біля кожного виходу, приладу обігріву, кондиціювання та термометра, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб, громадян—суб’єктів підприємницької діяльності в розмірі від вісімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, — пропонується в законопроекті.

В пояснювальній записці автор законопроекту зазначає, що часто автобуси їздять у неналежному стані через брак перевірок, а перевізники порушують вимоги закону та умови договорів через недосконалу процедуру притягнення їх до відповідальності.

“Даний законопроект пропонує заповнити таку прогалину та покласти край неякісним пасажирським перевезенням. Законопроектом пропонується посилити відповідальність для перевізників за порушення умов договорів, обов’язків, вимог, встановлених законодавством. Також пропонується передбачити обов’язок для перевізників встановлювати в автобусах справні кнопки вимоги зупинки біля кожного виходу, термометри фіксування температури, справний прилад обігріву та кондиціювання. Притягнення до відповідальності перевізників пропонується реалізовувати адміністративним комісіям при виконавчих органах міських, сільських, селищних рад. Вони будуть зацікавлені в реалізації закону, адже прибуток від штрафів буде спрямуватися в місцевий бюджет”, — резюмує ініціатор законопроекту.

загрузка...
Еще одна новость

Ограничение скоростного режима: автоюрист указал на важную деталь

03.01.2018 г. в 23:01, autonews.ua

В Украине уже третий день действует ограничение скорости в населенных пунктах. Согласно новым правилам, автомобилистам нельзя превышать порог в 50 км/ч. Ожидается, что это будет способствовать повышению уровня безопасности дорожного движения и сохранению жизни людей. Однако юристы заявляют, что на практике, та норма, которая вступила в силу, фактически…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Повально нарушают новые ПДД: журналисты показали возмутительное видео из Киева (видео)

03.01.2018 г. в 23:01, ru.tsn.ua

Киевские водители почти вдвое превышают разрешенную скорость движения транспортных средств в 50 км/ч, несмотря на вступление в силу изменений правил дорожного движения с 1 января. Отмечается, что по столичному проспекту Бандеры водители ездят со скоростью 90 км/ч, по Крещатику – 80 км/ч. Журналисты выехали по городу с арендованным радаром,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть