Рада може ввести ще один новий штраф

11.01.2018 г. в 08:03, www.unn.com.ua

В парламенті зареєстровано проект закону № 7468 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо забезпечення якості перевезень у громадському транспорті», яким пропонується штрафувати перевізників за несправні обігрівач і кондиціонер. Про це повідомляє УНН з посиланням на офіційний сайт Верховної ради України.

“Здійснення перевізниками на автобусних міських, приміських та міжміських маршрутах загального користування регулярних перевезень пасажирів транспортним засобом без справних у салоні: кнопок вимоги зупинки біля кожного виходу, приладу обігріву, кондиціювання та термометра, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб, громадян—суб’єктів підприємницької діяльності в розмірі від вісімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, — пропонується в законопроекті.

В пояснювальній записці автор законопроекту зазначає, що часто автобуси їздять у неналежному стані через брак перевірок, а перевізники порушують вимоги закону та умови договорів через недосконалу процедуру притягнення їх до відповідальності.

“Даний законопроект пропонує заповнити таку прогалину та покласти край неякісним пасажирським перевезенням. Законопроектом пропонується посилити відповідальність для перевізників за порушення умов договорів, обов’язків, вимог, встановлених законодавством. Також пропонується передбачити обов’язок для перевізників встановлювати в автобусах справні кнопки вимоги зупинки біля кожного виходу, термометри фіксування температури, справний прилад обігріву та кондиціювання. Притягнення до відповідальності перевізників пропонується реалізовувати адміністративним комісіям при виконавчих органах міських, сільських, селищних рад. Вони будуть зацікавлені в реалізації закону, адже прибуток від штрафів буде спрямуватися в місцевий бюджет”, — резюмує ініціатор законопроекту.

загрузка...
Еще одна новость

Пьяный россиянин угнал броневик и протаранил на нем магазин

11.01.2018 г. в 08:03, ru.golos.ua

В Мурманской области России пьяный мужчина угнал легкий бронированный тягач и въехал на нем в витрину магазина. Инцидент произошел сегодня, 10 января, в городе Апатиты. По информации областного ГИБДД, 29-летний местный житель, будучи пьяным, угнал тягач со стоянки автошколы и через лесной массив проехал в город. Подъехав к местному магазину, нарушитель протаранил стоявший рядом легковой автомобиль и въехал в стеклянную витрину. Затем мужчина вылез из люка тягача и зашел в магазин, где его и задержали. Сопротивления угонщик не оказал. Позднее выяснилось, что совсем недавно мужчину уже задерживали по похожему поводу: 4 января 2018 года он угнал КамАЗ с автобазы научного центра Российской академии наук в Апатитах. Напомним, в Москве мужчина 1987 года рождения будучи в состоянии алкогольного опьянения похитил пассажирский теплохо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Скільки сьогодні коштує заправити авто

11.01.2018 г. в 08:03, enkorr.com.ua

Роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо продовжили рости. В середньому ціна зросла на 20-30 коп./л. На станціях мережі SUN OIL бензини і ДП подорожчали на 50 коп./л. Літр А-92 коштує 26,90 грн, А-95 – 27,90 грн. За бензин марки А-95+ потрібно заплатити 28,90 грн/л, а за ДП – 25,90 грн/л, передає enkorr. На заправках SOCAR бензин подорожчав на 10 коп./л. Тепер А-92 коштує 30,49 грн/л, А-95 – 31,49 грн/л. За літр А-95+ просять 32,49 грн. ДП коштує 28,99 грн/л. У мережах AMIC, “БРСМ-Нафта”, Glusco і “Овіс” паливо подорожчало на 1-54 коп./л. За даними “А-95” середня вартість бензинів А-92…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть